Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen hidegben mit érdemes...

Ilyen hidegben mit érdemes felvenni futáshoz? Már nagyon menni akarok, csak értelmes válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Isze lábujjaid elfagynak.!!!

Am Pálinka futás előtt,meg sapka,sál,kesztyű,bélelt gatya!:)

2012. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak ne műszálas ruhaneműt! mindent ami meleg
2012. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
cipőt.
2012. febr. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ma futottam a budai hegyekben 2 és 3/4 órát. Nincs semmi különös, csak több réteget kell felvenni futóruhákból. És fontos, sőt most életmentő, hogy legyen kesztyű és sapka. Én a többrétegű futóruhákban annyira nem éreztem semmit a hidegből, mint egy sarkvidéki állat. Illetve a sapkámmal volt egy kis bibi, mert az túl vékony volt, és az izzadtságom lefagyott a sapkában, az meg hozzáfagyott a fülemhez. Ezt két vékony futósapkával lehetett volna kivédeni. De még egyszer mondom, nyugodtan menj, vagy ha félsz hogy gond lesz, akkor először csak egy rövidebb, biztonságos szakaszon próbáld ki! A szakirodalom szerint -15 fokig lehet futni, én ma reggel -14-ben kezdtem. Az első percek kicsit kellemetlenek, de én jól éreztem magam.
2012. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Még én se futottam -10 fokban, de most mindjárt kipróbálom. Én a futónadrág alá 2 harisnyát szoktam fölvenni, felülre könnyebben megoldható a réteges öltözet, lehetőleg minél hosszabb felsőt húzok, hogy a derekamat is végje, a sapka alá meg ha fúj a szél - meg ilyenkor, extra hidegben - mindig kötök a fejemre egy kendőt. Ja, és lehet, hogy a sál alá is kerül még egy kendő, mert a sálam sokszor kilazul, és érzem, hogy megy be a hideg.
2012. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
(előző vagyok) Az arcom szokott csak szétfagyni. Azzal nem tudok mit tenni. Erre esetleg valami ötlet? :)
2012. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már láttam arcmaszkot (futáshoz és bankrabláshoz egyaránt jó), de csak külföldön. Itthon nem tudom, hol van, de a neten biztos találsz. Én is érzem úgy néha az elején, hogy szétfagy az arcom, és talán jó lenne egy ilyen maszk, de aztán pár perc múlva már általában nem gond.
2012. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!