Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretném felvenni az emo...

Szeretném felvenni az emo stílust, de félek, hogy állandóan engem néznének. (? ) 12/l

Figyelt kérdés
Másrészt a szüleim sem örülnének neki. :S

2014. nov. 10. 22:20
 1/9 A kérdező kommentje:

Mielőtt még mindenki letámadna azzal, hogy divatemo vagyok:

Belül 100% os emo vagyok :)

2014. nov. 10. 22:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel az, hogy mások mit gondolnak, már nem lehetsz jó képviselője egy stílusnak. Nem kell feltétlenül megmutatnod külsőleg, hogy milyen vagy belül.
2014. nov. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És konkrétan mi a kérdés? :)

A külső emo divat-emo, akárhogyan is nézzük, nem sok egyéniséget látok benne. A belső valóban a tiéd, nem kimondottan emo, legfeljebb hajaz rá, de egészen pontsan úgy lehetne nevezni, hogy "Te magad".


Igen, téged néznének, azért is alakítanád át a külsődet, hogy nézzenek (másképp mi volna az értelme?). Ez ezzel jár, az emo stílus feltűnést keltő.

2014. nov. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából véleményekre lettem volna kiváncsi.. Amúgy egy kicsit szeretnék feltűnést kellteni, de azt nem, hogy állandóan engem nézzenek.. Szóval emok beszámolóját vártam.. Csak rosszul írtam a kérdést. :D Bocsi..


Nem vagyok divatemo! Én tudom magamról, hogy emo vagyok, de azért mert ezt nem részletezem ( senkinek nincs köze hozzá ) nem kéne pózernek nevezni. >:(


Amúgy köszi MINDEN válászt!

2014. nov. 11. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:

én rocker vagyok, nem emo, de ez itt most lényegtelen.

11 évesen kezdtem el mélyebben foglalkozni a rock zenével, azóta mind csak jobban kibontakozik beőlem ez az életérzés vagy ha neked úgy tetszik "stíus".

most sem öltözködöm túlzottan rockeresen (szegecsek, acélbetétesbakancs, halálfej, stb.), de sokan véleményt hagynak maguk után rólam az öltözködést illetően. én amikor reggel ruhát választok, nem az a kérdésem, hogy mi "átlagos, normális", hanem mi az az összeállítás, ami egyedi, különleges, ÉN.

másrészt, ha csak az internetről lenézed, hogy hogyan öltözködnek az emok, és asszerint öltözködsz, már az is majmolás, pózerség. ha majd egy kis idő múlva észreveszed, hogy saját gondolkodásodból hajlasz az emoság felé, akkor emos képek nélkül válsz azzá.

amúgy, ne haragudj, de ebben a korban nem válhatsz emová. az egyik okát már leírtam, a másik fő ok az, hogy ebben a korban még általánosan gondolkodsz, és mindegyik külön stílus saját életérzést von maga után, erről szól az egész. tehát vegyünk egy egszerű példát: az nem hippi, aki csak szimplán színes szerkókban jár, píszjelekkel komunikál, mindent összepasszoltat mindennel - ez csak öltözködési forma. a hippiség is életérzéssel jár, akár az emoság, rockerség, hipsterség, meg mindenféle más :)

és az egész stílusnak az a lényege, hogy egyedi légy, tehát ha azon rágódsz, hogy Mucika a második padban téged néz a h-ülye hajad miatt, és ez téged foglalkoztat, zavar, akkor sem vagy/leszel igazi emo csak egy másolat. a lényeg, hogy ne érdekeljen más véleménye, és ne aggódj, idővel majd kifejlődik a saját stílusod, és addig is vedd fel ami "menő és trendi", ha ezt látod jónak.

amúgy, megkérdezhetném, hogy mit értesz az alatt, hogy "belül emo"? mert számomra nem tiszta.

2014. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írok privátok.
2014. nov. 14. 19:39
 7/9 anonim válasza:
Én nem vagyok emo hanem rocker de a külsőm erössen hasonlít az emora 12 évesen váltottam erre a stílusra a szüleim kiakadtak és pszichológushoz küldtek "a gyerekkel valami baj van" címszó alatt végül beletörődtek nagy nehezen az utcán megbámúlnak az emberek az osztálytársaim mikor először megláttak alig akartak befogadni aztán rájöttek hogy nem vagyok tömeggyilkos aztán mostanra már lassan mindenki megbarátkozott a külsőmmel beletelt pár évbe de elfogadták (17, majdnem 18 vagyok már)
2015. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én 12 éves lány vagyok. Helyesbítek. 12 éves hard emo lány.

Képzeld folyton bámulnak. Igen. Nagyon kellemetlen főleg h nem szeretem ha bámulnakk. De ha ki akarod fejezni önmagad akkor el kell viselni.

A szülő már egy húzósabb dolog. De vagy értesd eg velük h igenis készen állsz arra hemo legyél akkor mutasd meg nekik. Az é szüleim enyhén sokkot kaptak. De felfogták h ez vagyok én.

Szóval a lényeg. Azt h néznek el kell viselni.

A szüleidnek pedig mutasd meg h igen is emo vagy. Ha szeretnek elfogadják.

2015. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha ki akarod fejezni önmagad" Mi? Miért kellene úgy öltözködni ahhoz, hogy kifejezd "önmagad"? Nem azért öltözöl úgy, hogy kifejezd, hanem azért, hogy te megmutasd, mekkora nagy egyediség vagy, és keményen adsz a külsőségekre.

Logic broken.

2015. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!