Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kb. hány perc alatt alszotok el?

Kb. hány perc alatt alszotok el?

Figyelt kérdés
Miután lefeküdtetek az ágyba és aludnátok, nyílván nem nézitek folyton az órát, de nagyjából be tudnátok határolni hány perc alatt aludtok el?

2014. dec. 4. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fáradtságtól függ.

van hogy fél órát forgolódok de van olyan is, hogy hamarabb alszok el mint lefekszem.

2014. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Halvány fogalmam nincs.

Csak azt tudom, hogy ha nagyon-nagyon-nagyon fáradt vagyok fizikailag, akkor nagyon-nagyon-nagyon nehezen alszom el és órákig forgolódom. Nem tudom, miért van ez, mert ugye az lenne a logikus, hogy ha az ember fáradt, eldől és még a por nem ül le, máris alszik... Hát, nekem ez nem megy.

2014. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néha már akkor alszom, amikor leér a fejem a párnáig. :-) Általában elég gyorsan elalszom, de néha pl telihold környékén, vagy hogy órákig forgolódom és nem jön álom a szememre.
2014. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, nekem sajnos általában nagyon nehezen és sokára megy, mert állandóan jár az agyam, és egyszerűen nem tudom kikapcsolni. Tanulás, munka... Van, hogy negyed óránként felpattanok feljegyezni valamit, ami épp eszembe jutott, vagy ilyenkor oldok meg olyasmit, amire napközben nem volt idő. (Pl. egy bonyolultabb ügy.)

Szóval, hacsak épp nem vagyok olyan fáradt, hogy szó szerint elájulok, akkor minimum egy óra, de sokszor másfél. :(

Mivel amúgy is kb. 5-6 órám lenne csak aludni, ez így nem olyan vicces dolog. Főleg, hogy minimum egyszer minden éjjel felébredek, és akkor is van vagy fél óra visszaaludni.

2014. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van, hogy 5-10 perc, de van amikor órákig forgolódok még.

Viszont a pasimnak pont tegnap számoltam meg...10 - 15 MÁSODperc volt! Annyira irigylem :D

2014. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A felhasználó ***** válasza:
Változó.
2014. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-8 perc
2015. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!