Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy hogy egyedül...

Voltatok már úgy hogy egyedül mentetek valahova és gondoltatok egy személyre csak tiszta fejjel nem akaratból és az pár perc múlva betopant?

Figyelt kérdés

Hát ma velem is megtörtént ez a fantasztikus érdekes eset, hát van egy lány aki nagyon szimpatikus nekem kb: látásból 2-3 éve ismerem de sose köszöntem még neki... Ő nem tudja ki vagyok az útobbi 1-1,5 évbe néztem ki hogy megszólítom össze jövök vele stb. De mindig változik az akaratom élőbe nehéz stb...

Na szóval mikor már én következtem a dokinál előrébb is ültem... egy asszonyka ült a széksor végén köztünk volt még 2 hely és arra gondoltam bár itt ülne velem fanni is és pár perc múlva elment a búsz amivel jött és szintén 2-3perc és betopant... De annyira meglepődtem hogy ő az és van ilyen hogy rá se mertem nézni sokáig... mostanában szoktak lenni ilyen furra megérzéseim



2014. szept. 16. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen.
2014. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, több ember esetében is.
2014. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állandóan ez van, csak a betoppan része nem jött még össze...
2014. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, volt. :D
2014. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer a retkedék kémia tanárról beszéltünk, és mondtam, hogy nehogy idejöjjön, mert még meghallja. Elnéztünk a villamosmegálló másik részére és ott volt. Addig a közelben sem volt. Akkor ijedtünk meg egy kicsit.
2014. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!