Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy elronto...

Mit lehet csinálni egy elrontott élettel? Öngyilkosnak lenni, vagy harcolni az újrakezdésért ami nem biztos hogy sikerül?

Figyelt kérdés
Az egyetlen kiutat abban látom, hogyha el tudnék költözni valami messzi városba (Magyarországon belül egyenlőre), találnék ott munkát amiből tellne a lakhatásra, meg tudnék élni belőle, senki nem ismerne, nem tudna rólam semmit, talán szerezhetnék barátokat, esetleg párkapcsolatom lehetne, talán még boldog lehetnék. De ötletem sincs hogy mindezt hogyan valósítsam meg, félek hogy még ebben is kudarcot vallok ahogy mindenben, félek hogy akkor csak az öngyilkosság lesz a megoldás.
2014. dec. 4. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezzel én is igy vagyok..

de belevàgni én se merek amig nincs ott munkàm..egyedül még könnyebb lépni de gyerekekkel?

Talàn ha lenne albérlőtàrsam és feleződne minden..

2014. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%
Nincs az a sz.r, amiből nem lehet kimászni:) Költözz, menj, csináld! Először keress munkát, a többi adja magát. Nem tudom, mennyi idős vagy, de az ember élete néha ilyen: lerombolnak és a nulláról kell mindent kezdeni. Én pl. 33 éves vagyok, a szüleim válásával, egy saját rossz házassággal, egy újabb rossz párkapcsolattal, sz.r munkahellyel mindig újra kellett kezdeni, én is elköltöztem és tényleg mindent megoldott. Új munkahely, új barátok, új párkapcsolat, jelenleg 2 gyerek és boldogság:) Ne félj lépni!
2014. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A gödrök első számú szabálya: ha benne vagy, ne áss!


Tehát ne sajnálgasd önmagad. Igen, nehéz, elismerem, tudjuk mind. És ettől neked jobb? (Nem bántásból, segíteni akarok.)


Kereshetsz munkaközvetítővel munkát, ahol szállást, esetleg ellátást is adnak. Külföld-belföld egyaránt. Legyél kreatív, bátor, valósítsd meg önmagad. Mi a legrosszabb, ami történhet- és az rosszabb-e, mint a mostani helyzeted? Ne csak érzelmekkel, hanem ésszel is dönts, megéri a kockázat? Ha igen, vágj bele.


És legfőképp: a másik városban nem leszel másik ember.

Én elkezdeném újradefiniálni önmagamat. Ki vagyok? Miért vagyok az, aki vagyok? Mik a pozitív tulajdonságaim, amiket szeretek magamban? Hogyan őrizhetem meg ezeket? Mik a negatívak? Ezektől hogyan szabadulhatok? Kell szabadulnom tőlük? Miért csinálom, amit csinálok? Szeretem csinálni? Ebben képzelem el a jövőmet? Ha nem ebben, akkor miben? Azt hogyan tudnám elérni, megvalósítani? És így tovább. Önismeret, pozitív gondolkodás.


Meghalni magadért sem érdemes, nem hogy valaki másért. Élj. Bizonyítsd be. Képes vagy rá.

2014. dec. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet harcolni, megpróbálhatod amit leírtál.

viszont azt tudnod kell hogy a személyiséged hibáit oda is magaddal viszed. aki nem tud konfliktust kezelni az mindegy hova megy.

2014. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is leírták, csak vágj bele. Járj utána, csináld.

Azért országon belül költözni nem olyan, mint külföldre. Tapasztalat.


Nekem eddig bejött a környezetváltozás, hihetetlen sokat ad. Önismeretnek is jó.

Ne félj, mi baj lehet? Ha nem sikerül, akkor is haza mehetsz még, szóval nem leszel hajléktalan. De ki kell próbálni, anélkül nem jutsz sehova.

2014. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
imádkozni, hogy ne szüless újra.
2014. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2-es vagyok, miért lettem lepontozva? És miért csak én???
2014. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!