Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is ez történik vagy...

Veletek is ez történik vagy csak velem van ilyen?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdek valakivel beszélgetni akkor ugye naponta beszélünk és hosszasan de egy idő múlva már csak pár naponta utána pedig hetente/havonta.

Van olyan, hogy én írok az illetőnek mert ő nem is keres.. De ilyenkor érzem,hogy nem sok értelme van mert csak én tartom életben a beszélgetést. ( ezeket a netes ismerkedésre/beszélgetésre értem)


2014. dec. 6. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. Én próbálom fenntartani a beszélgetést egy ideig, majd nem írok, ha Ő nem keres akkor én sem. valószínűleg nem érdekli akkor, így nem "zaklatom".
2014. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiiii ***** válasza:
51%
Velem pont az ellenkezője fordul elő. Úgy értem, hogy nekem nincs kedvem írni. Nem azért, mert nem szimpatikus a partner, hanem azért, mert a net egy jó lehetőség megismerkedni, de nem jó abban az esetben, hogy éljen is az ismeret. TALÁLKOZNI KELL ÉLŐBEN. Amúgy veszett ügy. Számomra legalábbis.
2014. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pirikém! Holnap egy kávé?
2014. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Velem is volt, hogy meghalt a kapcsolat de olyan is van akivel mai napig beszélek heti minimum 3x. Szerintem ez emberfüggő. :)
2014. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiiii ***** válasza:
Hármaskám! Holnap sok a dolgom, de valamikor jöhet a kávé!
2014. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alakultak ki szoros barátságok, sőt, mondhatni, hogy a számomra legfontosabb két embert interneten ismertem meg, de ettől függetlenül alapvetően nagyon ritkán keresek valaki, amíg ki nem alakul bennem egyfajta kötődés, tehát ha ő ír, válaszolok, ha nem ír, akkor ennyi volt.
2014. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert megvan a saját életük a saját problémáikkal és kisebb gondjuk is nagyobb, mint mindig odaülni a gép elé (normálisabb kinézettel, ha kameráztok), szóval ez szinte egy elvárássá válik majdnem napi szinten,hogy írjak magamról, mikor egy idő után nincs is mit. Felkeletem, melóztam, hazajöttem, megnéztem a barátok köztöt, elmentem aludni.
2014. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer valakivel itt próbálkoztam ismerkedni és ugyanez történt. Nem merte kimondani, hogy ennek nincs értelme, csak azt éreztem, amit te is tapasztalsz. Én meg nem akartam a "dominánsabb" fél lenni, ezért lekoppintottam. Lehet, hogy bennünk van a hiba (merthogy unalmasak vagyunk vagy egysíkúan gondolkodunk), de mégis tisztességesebb <lenne> kimondani, hogy vége, minthogy fölösleges köröket futtatnak velünk...
2014. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!