Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miért történik...

Mit tegyek? Miért történik mindig ez velem?

Figyelt kérdés

Eléggé magamba forduló vagyok. Lassan nyílok meg az embereknek. Elsősorban azért mert mindig azok akiket megkedvelek előbb-utóbb elhagynak.


Általánosban egy igazán jó barátom/haverom volt. Nagyon jóba voltunk, olyanok voltunk mint az igazi testvérek. Majd 6.-ban kitalálta, hogy átmegy egy másik iskolába. Miután elment még pár hónapig tartottuk a kapcsolatot, de a sulija miatt egyre ritkábban találkoztunk.

Két évvel később jött a továbbtanulás és átkerültem gimnáziumba. Ott összebarátkoztam egy másik fiúval az osztálomból. Eltelt pár hónap és nagyon jól kijöttem ezzel a gyerekkel. Majd egy nap csak úgy elmondta nekem, hogy utálja a tanárokat és ezért el is fog menni... Rá egy héttel később már át is ment az új sulijába. Ahol most jól érzi magát.

Szintén ebben a suliban találkoztam egy gyönyörű lánnyal az évfolyamomból. Vele is elég jó viszonyban vagyok.

Még úgy karácsony előtt történt, hogy ő beteg volt és rámírt Facebookon. Nagyjából fél órája, hogy beszélgethettünk amikor azt írta nekem, hogy valószűnileg elmegy majd a suliból és, hogy nagyon fogok neki hiányozni..


15/hím



2014. febr. 11. 22:43
 1/1 anonim válasza:
ezzel nem tudsz mit csinálni. ilyen az élet. de én azt mondom legyél mindig nyitott az uj barátsádokra. probálj minnél tobb emberrel barátkozni és hidd el hogy találsz magadnak elobb-utobb igaz barátokat. :)
2014. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!