Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem: mi történik velem?

Nem értem: mi történik velem?

Figyelt kérdés
20 éve feszültségben élek, állandó viták a családban, kiabálások, tányérdobálás, törés, zúzás... Én egy nagyon nyugodt típusú emberke vagyok, és nem nagyon szeretem, ahogy senki más sem a kiabálást, ami már nem is heti, hanem napi szintű a családomban. Elköltözni sajna nem tudok, mert tanulok még és nincs keresetem, az egyetemen két szakot csinálok, ezért esélyem sincs nagyon dolgozni, mert tanulás, meg suli, meg az itthoni teendők lekötik minden időmet. Én igyekszem sokat segíteni, minden típusú munkában benne vagyok főzés, téglahordás, de nem elég, mindig csak elégedetlenkednek, és cseszegetnek engem. És én eddig jól bírtam, meg ahogy a testvéreim törnek-zúznak azt is, de az utóbbi időben nagyon kiborulok, mindig kiabálok és dührohamokat kapok. Elegem van a rágalmazásokból és a veszekedésekből. Miért lett ez, hogy idegrohamot kapok már, ha elkezdenek veszekedni vagy vádolni engem, míg eddig nyugodtan eltűrtem és magamba szomorkodtam csak. Lehet az is közrejátszhat, hogy mostanában túl sok rossz történt velem?

2013. júl. 2. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen betelt a pohár.Senki sem lábtörlő,az ember minden impressziót felfog s igyekszik arra megfelelőképpen reagálni.Bolondok házára bolondként lehet..nem a te hibád,a probléma sokkal mélyebbről fakad.

Őszintén sajnálom.Ne hagyd magad!

2013. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 óra alatt öregedtél 8 évet ?

A másikban még 12 éves lány voltál..


Hát figyelj, költözz el.. tudom hogy nincs kereseted.. de.. hát akkor... költözz a híd alá.


vagy.


te is törj zúzz, mint a családod többi tagja, valószínű ez a gond, hogy különcködsz, legyél te is olyan farok, mint ők és akkor nem lesz gond. Ha cseszegetnek, cseszegess vissza, ha megdobnak egy bögrével, vágj vissza egy lábassal.. ennyi

2013. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El tudsz költözni máshoz? Nagyszülőkhöz például? Hány éves vagy, meddig tanulsz?
2013. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, hogy érted, hogy 12 éves lány voltam? Szerintem valamit félreértettél, nem is írtam aznap csak ezt az egy kérdést. Na mind1

Köszi a válaszokat!

2013. júl. 4. 21:27
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudok elköltözni sajna senkihez, nincs nagyon senkim, még 2 évig tanulok, vagyis remélem :)
2013. júl. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!