Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A családodat több mint félmill...

A családodat több mint félmillió ft rezsitartozással megkárosító volt albérlővel hogyan bánnál, ha közalkalmazotti munkád során megjelenne mint ügyfél és néhány szót muszály lenne beszélni vele?

Figyelt kérdés

Én miután beazonosítottuk egymást szigorúan a munka témájára hagyatkoztam, majd levegőnek néztem.

Ő aki meglehetősen szégyenletes módon viselkedett a tartozással kapcsolatban annak idején, majdhogynem azt mondta, hogy úgy kell nekünk, most zavarba jött és megilletődötten toporgott, gondolom tartott attól, hogy szóba hozom a peres ügyünket.

Nekem többet ér a munkahelyem annál mint ott rendeztem volna cirkuszt, majd a bíróságon elrendezik a dolgot.


2014. dec. 7. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen tetted.
2014. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy úgy, mint te, vagy pedig lepasszolnám egy kollégámnak, mert a köztünk lévő személyes viszony miatt nem vagyok alkalmas maximális segítő szándékkal hozzáállni.
2014. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Nem világosítottam volna fel teljesen a gondjával kapcsolatban, de ez munkahelyfüggő.
2014. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy mit tett annak idején, köteles vagy ugyanolyan ügyfélként kezelni, mint bárki mást, sajnos. Nem tudom, én kibírnám-e, hogy ne szóljak be, de úgy lenne a helyes. Bár engem is csak a munkahelyem érdekelne, meg hát megkönnyíti a helyzetet, ha látom, hogy zavarba jött.
2014. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-Ezzel kapcsolatos ,kb 2 éve mesélte egy falusi polgármester,hogy az ő anyját megerőszakolta,kirabolta és megölte 2 kan ci.,

-na megkapták a büntetésüket,már kijöttek a börtönből ,és most vigyorogva jönnek be minden hónapban a hivatalba,és én meg fizetem a kezükbe a munkanélküli pénzt,

2014. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Saját költségen ha felszereltettél volna kártyás villany- és gázórát, nem kerülsz ebbe a helyzetbe. Akkor csak a vízzel tartoznának, ami belefért volna a kaucióba.
2021. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!