Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok? Szerintem nem....

Gonosz vagyok? Szerintem nem. Csúnya dolog?

Figyelt kérdés
A nagyim kórházba került. Idős már és beteg, viszont anyám (haldokló mamám az ő anyja) aggódik meg minden.. Szóval képzelhetitek a helyzetet. Nem ismerem annyira azt a nagyim, messzebb él. Azt gondolom néha, hogy minél előbb haljon meg, hogy vége legyen ennek az egésznek. Nem vagyok rossz ember, sajnálom is a mamám.:((
2014. dec. 8. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Ettől nem vagy rossz ember!:) Csak már van egy határ, amikor ez az egész hangulat rányomja a bélyeget minden egyes percetekre, órátokra, napotokra. Teljesen meg tudlak érteni. Egyébként, aki már halálos beteg, annak a családtagjai -sőt még maga a beteg is- azt szokta kívánni saját magának, hogy inkább halna már meg, és ne szenvedne többet. Úgyhogy e miatt ne legyen lelkiismeret furdalásod!

Sajnálom a nagyidat, és kitartást kívánok nektek!:(

2014. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom
2014. dec. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!