Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy a 14 év...

Az miért van, hogy a 14 év körüli éretlen, felszínes lányok egyetlen egy kép alapján is meg tudják ítélni, hogy egy fiú csúnya-e vagy sem? Csak szerintem hihetetlenül ostoba dolog egy kép alapján ítélkezni?

Figyelt kérdés
Mert lehet a fotó épp béna lett, de valójában tök helyes a fiú.
2014. szept. 7. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Üdv a 21. században.
2014. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kinézet volt a kérdés, nem? Olyan rosszul nem lehet fényképezni, ami felér egy photoshop-szintű torzítással.
2014. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ítélkezni akarnak, először ismerjenek meg. Egyébként lehet olyan pózban fényképezni, hogy elég csúnyának látszik az ember. Nekem pl, ha oldalról fotóznak, azonnal kitöröltetem :D
2014. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megfogalmaztad a kérdésedben: mert éretlen, felszínes lányok...
2014. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Ad 1, mivel az érzékszerveink közül a látásunkra támaszkodunk a legjobban, és ezen keresztül nyerjük az infót a világból 90 százalékban, tökéletes nyugalommal állíthatom, hogy minden egyes ember felszínes. Tehát, a felszínesség nem "rossz dolog". Kijelenteni pedig, hogy "én nem vagyok az", hipokratizmus.

Ad 2, ha nem tetszik a kép, ne töltsd fel sehová. Egy kép is csak egy kép, amit közszemlére tettek így szabad kezet kap mindenki, hogy véleményt alkosson róla.

Ad 3, ki tiport a pici szívedre, kérdező bogaram? Ez az élet, ennél jóval nagyobb kellemetlenségek fognak érni. Szokj hozzá, hogy a dolgok így működnek - és (vagy de?) lehet jót kihozni belőlük.

2014. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Osztom az 5. Hozzászóló válaszát:)
2014. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös neked mi bajod van? Megkérdeztem, hogy egy képből hogyan képes valaki ítélkezni? csak, mert én látom,hogy van sok embernek jobban meg rosszabbul sikerült képe és igen van kép és kép között is ég és föld különbség. Én így látom, ne értem mi bajod a kérdéssel amúgy.
2014. szept. 7. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyira rossz képet nem tudsz csinálni, hogy rondának lássalak, ha nem vagy az. Ha csúnya vagy, a képen is csúnya vagy, ha nem, akkor a képen sem.
2014. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, pedig hidd el én tudta már olyan képet csinálni, amin 10-ből 9 lány helyesnek látott és olyat is, amin 10-ből 9 rondának. Épp ezért kérdezem én, hogy egy kép az nem minden még.
2014. szept. 7. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:
nem csak a 14 évesek ilyen, nézd meg a társkeresőket, 25-30-as tartományban, ugyanez
2014. szept. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!