Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Hogyan tegyem túl magam rajta, hogy majdnem megkaptam valamit, amire évek óta vágyom, de mégsem sikerült?

Figyelt kérdés
Olyan elkeserítő érzés tud lenni, főleg hogy "luxuscikkről" van szó...

2014. dec. 9. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit részletezhetnéd.

Miről van szó?

Hány éves vagy? (tehát a szüleidtől nem kaptad meg, vagy meg akartad venni de már megvették előtted)

Miért nem kaptad meg?

2014. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nézegesd, és drukkolj nekik, hogy megkapják a marék rizst.

[link]

[link]

[link]

2014. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagyis olyan termékről, amire végképp nincs szükséged, csak villogásra jó.
2014. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha diák vagy, egyszerűen kezd el szervezni, hogy a nyári szünetben megkeresd a rávalót. (Én az első számítógépemet vettem így)

Ha felnőtt, akkor túlóra és fusi.

2014. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2: ehhez hasonló kommenteket nem érek.

Látok elég ilyet, mert önkéteskedem sokat. Legutóbb ételosztáson voltam, előtte (némi saját pénzből, ami ösztöndíjat ad a sulim) Mikuláscsomagott osztottam a barátnőimmel rászoruló gyerekeknek. Ne ítélkezz!

Amúgy, egy laptopról van szó. A rokonunk hirdeti, "csak" 20.000-be kerül, és mivel régóta szeretnék egyet, arról volt szó, hogy kipótolják az ösztöndíjamat, hogy megvehessem, de most kiderült, hogy mégsem, a rokon pedig nem vár, eladja másnak.

Csak én már beleéltem magam, és nagyon pofára estem. Megértem, ha nincs rá pénz, nem fogom anyáék szemére hányni, úgyhogy egyedül próbálok túllendülni rajta.

De nem megy, olyan mint egy összetört álom..

2014. dec. 9. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak hasonló árban laptopok, én is ma adtam el egyet, nem nagy tétel egy ilyet beszerezni, üzletelgess kicsit, adj el pár felesleges kacatodat.
2014. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 ki a francot érdekel, hogy te milyen kommenteket kérsz? A piacon kérjél, ez nem az a hely. Itt kérdezel, és az emberek megpróbálnak segíteni. Nem ítélkeztem, de tartsd kordában a vágyaidat, ne sodorjon az elkeseredésbe. Erre pedig jó, hogy körülnézel, mennyi tragédia van a világban, és mennyi teendő.
2014. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!