Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült megváltoztatni...

Hogyan sikerült megváltoztatni az életeteket?

Figyelt kérdés
Van valami tanácsotok? Nektek hogyan sikerült ez? Hogyan törtetek ki egy olyan élethelyzetből, ami nem volt jó számotokra?
2014. nov. 16. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
munkahelyet váltottam
2014. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eladtam a régi rossz házat, kidobtam a lomokat és máshol vettem egy szép és jó lakást, új berendezéssel. Nagyon nehéz volt.
2014. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
még sehogy, de az egyetem jó hely... kedvesek az emberek, jók a bulik.. kezdek feloldódi :) és bár most visszaestem, máris sokkal jobb, mint korábban :)
2014. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

döntöttem és cselekedtem...


egy szakítás után összetörtem akkor elkezdtem programozni egyedül önállóan saját késztetésre...

amikor végeztem a sulival dolgozni kezdtem...

amikor elegem lett a magányból barátnőt kerestem...


amikor dobott valami újat az élet én reagáltam rá és cselekedtem...annyi volt, hogy elhatároztam magam és kitartottam az elhatározásom mellett...nem adtam fel az első kudarcnál!

2014. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok. Hosszú hónapokig küzdöttem a rossz házzal, a komfort nélküli körülményekkel. Meghirdettem, jött az árvíz (oda nem, de mert nincs messze a Duna, elmentek a vevők). Aztán egész nyáron senki, ősszel jöttek a valódi vevők. Kudarc kudarc hátán, a vétel is nagyon nehezen ment, becsaptak (nem pénzzel, csak a szerződést felmondták), de nem adtam fel. Minden összeesküdött ellenem, de végül sikerült.
2014. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok változás sikerült eddig és még mindig sok változás van, aminek sikerülnie kell.


Nálam az a mérvadó, hogy alapvetően túlélő típus vagyok. Vonzom a bajt, de ki is tudok kerülni belőle, mert ki AKAROK kerülni belőle.

A kudarcok egy ideig a padlóra küldenek, de aztán feljebb kerülök általuk, mint amilyen azelőtt voltam.


A legegyszerűbben úgy tudnám megfogalmazni, hogy én nem tudom elképzelni az életet másképp. Nem tudom elképzelni, hogy leragadjak valahol, hogy feladjam az egészet és örökké a padlón feküdjek. Ennyi erővel már meghalni is lehet.

2014. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy jo döntéssel kezdődött.
2015. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy ideje sajnáltam, hogy milyen az életem. Valahogy üresnek éreztem, de most nem fejteném ki. Egy nap, amikor úgyis közeledett a szilveszter (ezt azért írtam így, mert nem attól vált be, hogy szilveszter volt, lehetett volna egy átlagos nap is), leültem, és nagyon komolyan végiggondoltam, hogy min kéne változtatni. Összeírtam egy füzetbe, és elkezdtem valóra váltani. legalább a fele sikerült, de a többit is hasznos volt elhatározni. idén is folytatom.
2015. jan. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elhatároztam, hogy ebből elég, meghirdettem a rossz lakást és elindultam másikat keresni. Sokat megnéztem és már majdnem aláírtam a szerződést az egyiknél, amikor a neten megtaláltam álmaim lakását, nem drágán. Azonnal telefonáltam és mentem, egy óra alatt megegyeztünk. Isteni beavatkozás volt, sokkal jobbat és sokkal olcsóbban kaptam. A régi gyorsan eladtam és már csomagolhattam is. Nem bántam meg. Minden rossz élethelyzetből ki lehet törni, csak akarni kell.
2015. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!