Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem vagyok másnapos?...

Miért nem vagyok másnapos? Akármennyit iszom másnap semmi bajom, nem mintha baj lenne csak érdekel a miért-re a válasz:D

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor nem a mennyiség, a minöség (hiánya) a másnaposság oka.
2014. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A minőségtől is függ, de én akkor is másnapos szoktam lenni ha csak minőségi piákat iszok de azt rohadt sokat, mert ha berúgok mindig csak tovább akarok piálni alkoholmentest olyankor meg sem iszom és kiszáradok, ezért leszek másnapos. Szóval lehet hogy azért nem vagy, mert minőségit iszol és sok kísérővel, de egyébként meg egyénfüggő is, van egy haverom aki volta hogy 5 nap egymás után berúgott egyszer annyira hogy eszméletlen volt, és egyszer sem volt másnapos pedig semmi kísérőt nem ivott a vodkát sörrel öblítette azt annyi. Szóval génektől is függ.
2014. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos fiatal vagy még. :) Én is így kezdtem, most meg már 4 sört megérzek másnap. De függ a kajálástól, a hidratálástól, az alvástól is.

Itt a nyár, rúgjatok be valami fos kannásbortól, lehetőleg vöröstől. Másnap elátkozol ezért a tanácsért. :)

2014. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában, ha kevered a piát, akkor leszel beteg tőle.
2014. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzászoktál az alkoholhoz. Ha valaki rendszeresen iszik, egy idő után nem nagyon érzi a másnaposságot. Meg attól is függ, hogy mennyire száradsz ki, piálás után rengeteg vizet kell inni, és akkor nem leszel rosszul.
2014. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy üres gyomorra iszol-e vagy eszel italozás előtt. Egyébként nyilván nem kannás borból tankolsz fel.
2014. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!