Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képzelőerő. Másoknak spontán...

Képzelőerő. Másoknak spontán vagy akaratos?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta nagyon jó képzelőerőm van. Ha olvasok vagy mondanak valamit rögtön beugrik a kép (spontán képzelőerő). Sokáig az hittem mindenkinél így van, de látom már valakinek ez nem olyan könnyű. A kérdésem: Nektek milyen képzelőerőtök van? Szerintetek hány embernek van spontán képzelőereje? Sok? Kevés?

2014. dec. 11. 07:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Spontán. Ez sokszor kever kínos szituációkba, például amikor a főnököm habzó szájjal üvöltözik velem, én meg elkezdek röhögni, mert valami eszembe jut.
2014. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
:DD Értem. Nem is azért hogy akkor ez húú de különleges csak érdekelt :) köszi mindenkinek ^^
2014. dec. 11. 17:29
 13/13 anonim ***** válasza:

Is-is

Sokszor spontán, ami néha elég kellemetlen.

Mint amikor a vezetőm felpörög, én meg elképzelem rágcsálónak.

Írásnál igykeszem azért a spontanitásból visszavenni, mert nagyon nehezen tudok akkor épeszű történetet írni.

(Van egy történetetm: Egy sál és egy galamp szerelmi történetet. Spontanitás ˇˇ")

2014. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!