Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok ennyire almodozo?...

Miert vagyok ennyire almodozo? Miert tervezek el mindent elore?

Figyelt kérdés

Nagyon utalom magam emiatt. Pl beszelek egy sraccal es visszair vagy jofej egybol elkezd kattogni az agyam hogy huu elhiv majd ide vagy oda es akkor mit vegyek fel, vagy mit fogunk csinalni es de jo lesz akkor..

Vagy akar csak valamit kitalalok es ha az nem ugy lesz akkor nagyon szomoru vagyok. Mindig van valami otletem es persze sose jon ossze.

Mindig eltervezem h huu akkor elkezdek egeszsegesen taplalkozni meg eljarok futni.. Igen kb 2 napig tart a lelkesedesem.

Egyszeruen se kitartasom se semmim sincs. Ruhellem magam

18 eves es lany vagyok



2014. jún. 1. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne utáld magad, ez még jó tulajdonság is lehet. :)

Csak fel kell mérned, hogy minek mennyi a realitása.

Amit meg meg akarsz valósítani, próbáld csak olyanba beleélni magad, amiről tudod, hogy hosszú távon is menni fog.

2014. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) koszonom !
2014. jún. 1. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele majdnem mindenben, nyugi, pedig már 32 vagyok :) Kicsit kényszeresek vagyunk, de nem baj ez. Legalább fel vagyunk készülve minden eshetőségre :)
2014. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

azért mert a horoszkópod halak ez van...


Üdv,

Hesztia Transzvszetita látó és tisztánérző

2014. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele,és én pedig már 44(F)vagyok!

Egy párszor jól meg is szívtam.

Jól írták az előzőekben:

Nem rossz tulajdonság ez,csak meg kell tanulnod azt,hogy minek mi a realitása.Kell adni időt annak,hogy egy lelkesedésnek milyen vonzata lehet anyagilag,időtartamban,és hogy mi mástól von el lehetőségeket.

Jó ha vannak céljaid,csak reális,elérhető,és hasznos illetve értelmes,megvalósítható legyen.

Az összeomlott "álomvilág" rossz dolgokhoz is vezethez!

2014. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, aztán a nők kiölték belőlem ezt a tulajdonságot.


25F

2014. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!