Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha így állok a buszon, abban...

Ha így állok a buszon, abban van valami furcsa?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok önbizalmam, a kérdést ezért teszem fel, eléggé odafigyelek mások véleményére.

Szóval ha állnom kell, a középső ajtóhoz szeretek állni ha olyan a busz, és ott állok és kapaszkodok előre, menetiránnyal megegyező irányba fordulva, kb. nyílegyenesen előre fele nézve végig, kicsit talán merev testtartással.


Van ebben valami vicces hátulról, az ott ülők szemében?

Amúgy azért állok így, mert nem akarom hogy a képembe bámuljanak.


2014. dec. 11. 16:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17/F
2014. dec. 11. 16:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen túl sok és én is így vagyok ezzel , csak én lehajtott fejjel állok az ajtó felé,egyébként ha a haverjaiddal mész akkor nem nagyon nézik viccesnek,de ha egyedül akkor már igen.
2014. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így pont jó. Esetleg nézz enyhén oldal irányba, de lehetőleg jobbra, mert a busz jobb oldalt halad, a forgalommal megegyező irányba, és egyáltalán nem kirívó, ha közben nézed az elhaladó tájat.
2014. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
xD Hét poénja
2014. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 piriiiii ***** válasza:
95%

Nem értem, miért lenne ez furcsa?

A kérdés a furcsa, meg a válaszok.. van valami buszos szabályzat, hogy hogyan kell állni, mennyire nézve oldalra, vagy mennyire érdeklődve a táj iránt? Vagy mi?

Miért lenne vicces? Szerinted foglalkozik ezzel valaki ott? Épp elég emberi hátsókat látnak az utcán menet közben, ez egyáltalán nem rendkívüli vagy vicces.

Azt megértem, ha nem akarod, hogy a képedbe bámuljanak, de ugyanúgy Te is az ő képükbe bámulhatsz, azt meg ők nem akarják.

Tehát: nyugi, nem vicces, nem furcsa, nem ciki. Kapaszkodsz, állsz, figyeled az utat. Ennyi.

2014. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
inkább ülj a buszsoför ölébe
2014. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen fobiad van akkor inkabb gyalogolj!

Mert ha valaki rad pillant elajulsz?? Vagy olyan szep vagy hogy kindenki bamul?tenyleg onbizalom hianyban szenvedsz😂

2014. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 manó1235 ***** válasza:
a buszon mindenki néz mindenkit.. ez ilyen akkor a gáz ha bámul az illető ... na az idegesítő tud lenni én ilyenkor rávigyorgok ( ne nézz már te ütődött) és abba hagyja :D
2014. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megbámulnak egyesek mert furcsának találnak
2014. dec. 11. 17:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmi problémád van, hogy:

-Nem vagy megelégedve a külsőddel valamiben, és azt hiszed emiatt néznek a buszon, véleményt alkotnak rólad, akkor tanács:

-Ha a buszon nem foglalkozol semmivel, nem tereli el valami a figyelmed, akkor egyre csak rá fog terelődni a gondolatod arra, hogy most hogy is nézhetsz ki, és emiatt biztos kinéznek téged. Ekkor rohadtul elkezdesz feszengeni, annyira, hogy már a fejedet sem tudod elmozdítani egy másik irányba, (hogy megnézd néz e valaki téged) mert annyira bemerevedett, feszült a nyakad. Ha leszálsz a buszról elszáll ez az érzés persze. Szóval fejben kell megoldani. Amit tudsz tenni, és egy idő után elég hatásos , ha tényleg elvonod valamivel a figyelmed, és így nem tud arra a rossz érzésre terelődni. Mobillal fülhallgatóval zenét/rádiót hallgatsz, olvasol/nézel valami könyvet/füzetet. A másik, hogy ha valami miatt nem vagy megelégedve a külsőddel, azt próbáld elfogadni, ne másokhoz hasonlítsd magad, másik oldalról pedig próbálj tenni az ellen hogy TÉGED ne zavarjon, és így akadályozzon más dolgokban (mert ha hiszed ha nem mást nagyon nem érdekel).

2014. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!