Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is ő a világ...

Szerintetek is ő a világ legrosszabb legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Elmentünk egy táborba. Ketten voltunk egy házban. Én elmentem valahova és mire visszaértem már átpakolt két barátnőjéhez aki nem is olyan jó barátja mint én (ő ezt állítja). Én meg ott maradtam egyedül. Most meg szervezett egy pizsipartit amiről már egy hónapja beszél nekem. Hát kit hívott meg? Azt a két csajt aki miatt otthagyott egyedül. Ja igen, és engem nem. Másnap felnéztem facebookra és azzal a két lánnyal van fent profilképe. Beszéltem vele erről és még neki áll feljebb!!! Azt mondta h én ne irányítsam az ő életét és hogy engem azért nem hívott a pizsipartira mert nagy volt a kupi. Akkor azt a másik kettőt minek hívta??? Érdekes, náluk valahogy mindig nagy a kupi mikor mennék hozzájuk. Nektek mi a véleményetek róla. Engem teljesen kiakasztott.
2014. aug. 7. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a legjobb barátod.
2014. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem a világ legrosszabb barátja, csak te nem veszed a lapot. Részéről nem vagytok barátok, idegesíted és le akar koptatni valószínűleg.
2014. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És amit gondolsz róla igazán nem fer. Hagyd barátkozni mással, ez nem házasság vagy kapcsolat, hogy ne lehessen mással is lenni vagy, hogy számon kéne kérned, hogy ő kivel van hol stb. Ha, nem akar veled lenni, hát ne! Kamaszodtok megváltozott a természetetek, lehet, hogy már nem bír annyira mint régen. Vagy... Vagy cak egyszerűen néha kicsit mással is van, néha veled néha vele. Pont.
2014. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Azt mondja h én vagyok a legjobb barátja és nem akarja h ilyen miatt menjen tönkre a barátságunk. De attól még haragszok rá. Ovi óta legjobb barátok vagyunk és mondta h nem akarja h veszekedjünk. Csak az a baj hogy ezt nem lehet ennyivel jóvá tenni. És ő nem olyanakiq le akarja koptatni a másikat. Amúgy meg én nem akarom h csaj velem legyen. Hetente egyszer találkozunk. A többi barátnőjével is találkozik és én is az enyémekkel. Ő nem érti meg hogy nemakarok én beleszólni az életébe csak egyszerűen szarul esett hogy otthagyott azért a két bunkóért. És igen, az a két lány akkora bunkó. Mikor elmondtam nekik hogy jól összevesztem a barátnőmmel akkor láttam hogy mosolyogtak. A barátnőm nem hiszi el, de én tudom hogy azok el akarnak minket választani. Lehet hogy hülyeségnek hngzik de igaz
2014. aug. 7. 13:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyesmi. És tudom, hogy nem jó érzés. Ne az ő reakciója alapján határozd meg magad, értékes vagy te attól, hogy nem hívott meg. És vele sincs semmi gond ez miatt.


Le kell higgadni, levonni a tanulságot, és keresni mást. Most megtanulhatod, hogy feles olyan szekér után rohanni, amelyik nem vesz fel.

2014. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően hülyeségnek tartom ezt a csajos "legjobb barát" dolgot. Kb úgy tekintik sokan, mintha egy párkapcsolat lenne ahol örökké együtt lesztek, és csak ti léteztek.


Amúgy ő nem a barátod, csak nyűg vagy neki.

2014. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyűg. Mondtam neki hogy ha nem akar a barátom lenni akkor csak mondja meg. De azt mondta hogy nem akarja h ilyesmi miatt ne legyünk barátok és én se. Tényleg jó barát volt eddig. Mindig kiállt mellettem és segített mindenben és én ugyanígy. Nem tudom most mi történt vele. Tényleg elgondolkoztam azon hogy ez a két bunkó akarja hogy ne legyünk barátok. Belőlük ki is nézem.
2014. aug. 7. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már megjártam hasonlókat nem is egyszer, nem is kétszer... Ennek az egésznek már annyi, nem mellesleg ha látszólag megint rendbe jönne köztetek minden, megbíznál benne ezek után? Nem lenne már soha ugyanolyan az egész :(
2014. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ő lenne a legjobb barátod, akkor biztos nem hagyott volna ott egyedül egy szobába, a többi, hogy velük is akar beszélni meg barátkozni az én leszarnám, de ott hagyni engem egyedül egy szobába és este ott aludjak egyedül a sötétbe idegen helyet, na hát ez ha velem történt volna lemondtam volna mindennek.
2014. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!