Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire etikus, illik-e...

Ez mennyire etikus, illik-e ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem, én össze akarok jönni vele újra, de addig mennyire illetlenség bevállalnom egy-két egyéjszakás csajszit? Szeretem nagyon a csajt, de, ha esetleg újra összejönne, akkor ez utólag mennyire lenne bunkóság tőlem? Főleg, h nem is biztos, h összejövünk újra, lehet, h csak én szeretném nagyon.

#etikus-e
2014. dec. 13. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném komolyan, hogy szeretsz és ki akarsz velem békülni, miközben másokat du_gogatsz.

De ha úgy sincs esély a békülésre, akkor persze csajozz nyugodtan :)

2014. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De szerintem, csak én szeretem, ő nem is egyáltalán, neki már tuti van valakije.
2014. dec. 13. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek akarsz vele kibékülni?
2014. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igaz, hülyeség erőlködni
2014. dec. 13. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért akarsz megint összejönni vele?

Te is kúrsz, ő is kúr, ne kúrjátok el egymás életét. Te balra, ő jobbra, ennyi volt.

2014. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én őt szeretem. :(
2014. dec. 13. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Járjál már máshova hazudni. Szereted, de közben mást dugnál? Hát takarodj már.
2014. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De megmondta, hogy most már azzal van, akivel akar, semmi közöm hozzá. Egyébként meg nem kell ahhoz szeretni valakit, hogy szex legyen, nem igazán tudtam, hogy minden született gyerek szerelemből lett.
2014. dec. 13. 20:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg büszke is a barátjára, akinek minden csaj ledobta a bugyiját, igaz, h valszeg akkor, mikor vele volt, én meg csak nyomorúságos fizetősökkel voltam. Szóval, hátha utólag rám is büszke lesz majd, h egy rakat csajt megfektetettem- :) jó helyre kell menni, jó időben, s pénz is nélkül is megy az, még nekem is.
2014. dec. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!