Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most megyek dolgozni 30eret...

Most megyek dolgozni 30eret fogok kapni tisztán egy hónapra. Szerintetek ebből mennyit illik hazaadni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, szóval magamat nem kell eltartanom belőle.
2014. júl. 30. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, a szüleid igényt tartanak-e valamennyi összegre, vagy sem. Megbeszéled velük.
2014. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Suli mellett mész dolgozni, vagy ahogy betöltötted a 16-ot, már nem akarsz tanulni?


Ha suli mellett, akkor szerintem nem kell hazaadnod, egy szülő se várja ezt el a gyerekétől. Persze rákérdezhetsz, de szerintem nem fogják elfogadni.

Ha viszont suli helyett dolgozol, akkor más a helyzet.

2014. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez sokmindentől függ. Anyagi körülmények, a szülők kérik-e egyáltalán, Te szeretnél-e adni csak úgy, iskola mellett dolgozol-e vagy már iskola után, stb.

Alapesetben én szülőként nemkérnémegy 16 évestől, pláne hogy az a 30 ezer szinte semmi.

2014. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg. Ha rossz az anyagi helyzetetek, akkor 10 és 20 között adj haza, de csak ha nem cigire meg piára költenék.

Ha mindet, akkor mondd azt, hogy ne mán... :)

Ha semmit, akkor pedig ha látod, hogy valamit venni kell, hiányzik otthonról, megveszed és nem kéred el a pénzt.

2014. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha abból a 30-ból átvállalod a saját közvetlen kiadásaidat (tusfürdő, dezodor, ruhák, bérlet, stb) már azzal sokat segítesz, nem hiszem, hogy kérni fognak külön kp-t a szüleid.
2014. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

0-át

miért adnál haza? :o szüleid rászorulók vagy mi?

2014. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!