Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyre többen nyíltan agitálnak...

Egyre többen nyíltan agitálnak a házasság és a gyereknevelés ellen. Miért?

Figyelt kérdés
Én házasságban élek és gyerekeket nevelünk. De ha az itteni kérdéseket, kommenteket olvasom, akkor valami csodabogárnak kellene tekintenem magunkat. Egyesek odáig mennek, hogy már nem ez az élet rendje! Akkor szerintük mi? Hogy valaki nem házasodik, nem akar gyereket az az ő magánügye, de ezt az új rendnek feltüntetni, arra inkább nem mondok semmit!

2014. dec. 14. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Mindig szeretem az "egyesek azt mondták" típusú kérdéseket. Felesleges valaki más véleményén hisztizni.
2014. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Én nem nagyon veszem észre ezt az agitálást, vannak, akik így gondolkodnak, de egyáltalán nincsenek többen, vagy kevesebben, mint korábban.
2014. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

neked is a magánügyed, hogy házas vagy és akartál gyereket.

Te milyen jogon akarod meggyőzni a másik oldalt?

Én se mondok semmit, jó? Pedig házas vagyok és van is gyerekem.

Csak veled ellentétben nem gondolom, hogy tudom, másnak mi a jó, és nem akarom megmondani, mi az élet rendje. Mert nekem ez, másnak meg nem ez.

2014. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Azert,mert manapsag az emberek nem tudnak gyereket nevelni, es nem is hajlandok energiat fektetni abba, hogy megtanuljanak. Ezert aztan mar a kis 3 evesek us ugy viselkednek, mint a pszichopata terroristak (tisztelet a kivetelnek).
2014. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Gyerek es a hazassag az egy elkõtelezetsėget jelent.

Gyerek teljes mertekben megvaltoztatja a napi ėletet.

Van aki nem akarja lekotnia magat, rosza annyagi hater, nincs kialakulva, szülöi oszton,millio1 oka lehet aki nem akar gyereket.


Nekem van làr ismerõsõm aki tobb mi t 10 eve hazasok,(35-40 evesek)

es nincs gyerekuk, erdekes....mert a no megcsalja a ferjet folyamatosan neki ezert nincs gyerek, mert nem akarja lekotni magat, de valni sem, neki igy merek az elet, van 1 biztos kapcsolat, amibol ki ki tud kacsingatni.

Nos az ilyen hàzasagban, jobb is nem szulni, legalabb ebbol a szempontbol nem felelotlenek,mert tudjaka gyereknek nem ilye eletre van szukseg.



En is hazas vagyok es gyerek tema nalunk aktualis, gyereket szeretnunk, remelhetoleg hamarosan megis lesz ez az orom,

2014. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
"de ezt az új rendnek feltüntetni, arra inkább nem mondok semmit": Akkor inkább hallgass: https://www.youtube.com/watch?v=5Oh9ypUnwr0 https://www.youtube.com/watch?v=cyP4tcFxosQ Ezekből meg lehet érteni valamit.
2014. dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Neked ez az élet rendje, másnak meg más. Ezt egy értelmes ember képes felfogni, de te nem.

Egyébként az nem magánügy, hogy te házas vagy és van gyereked?

2014. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kérdező, olvasd el a kommentek többségét. Való nekik házasság meg gyerek? Ugye hogy nem?
2014. dec. 14. 10:38
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Te paranoiás vagy.

Azért mert sokan merik vállalni, hogy nem az ezeréves nagykönyv szerint élnek, az miért lenne agitáció?

Nagyon el vagy tévedve.

2014. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Miért válaszol a kérdező saját magának? Csak nem megalázni próbálta a válaszolókat, amit bebukott? :)
2014. dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!