Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy elvesztettem a motivációmat az életben már mindenre, mivel a legjobban egy nekem tetsző barátnőre vágyom, és ehhez semmi nem visz közelebb?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megosztod velünk, milyen számodra az ideális barátnő? (Külső/Belső)

Úgy többet tudnék mondani.

2014. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Külső: szép arc, vékony alkat, csinos, igényes öltözködés

Személyiség: vidám, életteli, nyitott, legalább valamennyire művelt/tájékozott, van humora vagy legalább érti.


Nyilván ezek nem kell hogy egytől egyig meglegyenek, de ha már az ideálist kérdezted, az ez.

2014. szept. 20. 12:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem marhára nem normális, hogy esek az egész életüket a másik nemnél elért sikerek vagy sikertelenségek köré építik...
2014. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, az normális, hogy vágysz egy számodra megfelelő társra, az viszont nem, hogy semmi másból nem áll számodra az élet.
2014. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De szerintem ez nem is olyan nagy elvárás...

#1-es voltam.

S azért élj! Legyen motivációd másra is.

2014. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legyen motivációd. Először kapard össze magad és meglátod a csaj is megjelenik,aki hozzád való lesz.
2014. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen miért is akkora gáz, hogy ez az embernek a fő motivációja? Szerintem egy boldog, szerelmen alapuló párkapcsolat a legjobb dolog, ami egy ember életében történhet. Akkor miért gáz hogy enélkül nem sok értelmét látom?
2014. szept. 20. 13:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert messze csak nem ebből áll az élet. Másrészt meg ezzel a teljes boldogulásod súlyát a másik emberre rakod. Tanulj meg egyedül is egész boldog ember lenni utána kezd kapcsolatba, senkitől ne várd el, hogy a te életed is magára vegye.
2014. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Legyél boldog kaja nélkül, legyél boldog otthon nélkül, stb. Az érzelmi szükséglet is szükséglet.
2014. szept. 20. 19:37
 10/13 anonim ***** válasza:

"Legyél boldog kaja nélkül, legyél boldog otthon nélkül, stb. Az érzelmi szükséglet is szükséglet."


Ez meg mentegetőzés. Mitől félsz? Hogy van-e kajád vagy otthonod az rohadtul nem azon múlik van-e párod. Az érzelmi szükségletet pedig optimális esetben a család és a barátok is segítenek kielégíteni az ember párja mellett. Amiben te szenvedsz az társfüggőség és nem normális.

2014. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!