Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarnak tőlem a leszbikuso...

Mit akarnak tőlem a leszbikusok? 100%-ig heteroszexuális nő vagyok.

Figyelt kérdés
Interneten is és s való életben is megtalálnak. pl az elmúlt napokban 3 leszbikus lánytól is üzenetet kaptam és ha nem válaszolok ha válaszolok,hogy ne haragudjon de engem a férfiak érdekelnek..mindkét esetben erőszakosak és kérdőre vonnak engem miért nem válaszolok meg mit csinálok épp miért nem velük beszélek..mit akarnak tőlem? jó oké leszbikus de ha egyértelművé teszem,hogy én nem akkor miért "zaklat" és élőben is ez van, hogy jött utánam a csaj és elkérte volna a számomat stb...
2014. dec. 16. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szimpatikus vagy nekik és ugyanakkor a visszautasításod nem egyértelmű a számunkra.
2014. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Tényleg nem. Paraszt egy dolog. Talán a viselkedésed miatt.
2014. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
talán az a baj,hogy nem vagyok bunkó mikor elutasítom őket? nem szeretném megbántani őket ezért tényleg normálisan válaszolok és nem bunkó módon.. de valószínűleg akkor ez nem elég nekik
2014. dec. 16. 15:20
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Csak úgy a semmiből nyilván nem fognak rád írni a leszbikusok. Vagy valahol felreérthető módon hirdeted magadat (például valami fotó divatleszbikuskodsz egy barátnőddel, mert az olyan trendiiii a buliban, ahogy sok hetero k. szokta, hogy a fiúkat felizgassák), vagy beregisztráltál egy leszbikus társkeresőre, vagy az is lehet, hogy valaki a tudtod nélkül rakott fel téged ilyen helyre. Van férjed? A kanok például nagy előszeretettel regisztrálnak leszbikus társkeresőre a csajuk nevében, "harmadikat" keresve.
2014. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok divat leszbikus egyrészt kinőttem már abból a korszakból,hogy bármit is csináljak divatból másrészt attól függetlenül,hogy elfogadom őket annyira taszít a téma,hogy képtelen lennék akár egy szájra puszit is adni egy másik nőnek..szóval ez mint ok kilőve..és tényleg nem tudom mit akarnak tőlem már az is megfordult a fejemben,hogy egy személy az aki többféle néven regisztrálja magát.. de ez még mindig nem magyarázza azt,hogy ténylegesen az utcán vagy bevásárlóközpontban is képesek odajönni "bepróbálkozni"
2014. dec. 16. 15:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem persze egy sem talál meg. :(
2014. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem adnál még egy puszit se egy másik nő szájára?! Akkor se, ha nagyon csinos, és nagyon barátságos veled?
2014. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Senki nem megy oda bepróbálkozni hozzád, csak te képzeled annak, ha egy nő odamegy hozzád valami tök indifferens dolog miatt. Parázol a leszbikusoktól, és ezt képzeled bele minden helyzetbe.

De ez csak a te fejedben létezik. Nem járogatunk oda bepróbálkozni.


Kitalált fаszság az egész kérdés, leginkább valami elmebeteg kan találta ki.

2014. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Nem hiszem, hogy egy leszbikus nő, csak úgy odajönne Hozzád, főleg, ha ő is nőies és Te is az vagy, mert egy nőies leszbikus egy másik hasonló kaliberű szintén "zenészt" nem ismer fel. De a fiús leszbikusok sem ismerkednek így, és leszbikusnak kinéző nőkhöz sem mernek odamenni, lévén, hogy a fiús külső sem garancia arra, hogy meleg az illető nő. És leszbikus nők nem írnak olyan nőnek, aki heteróként hirdeti magát.

Ne haragudj, de szerintem Te beképzeled a dolgokat...

27 éves nő (leszbikus)

2014. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát mással nem igen tudom magyarázni,hogy egy vadidegen nő megállít majd kérdezi hova megyek és elkísér a buszmegállóba meg elkéri a számomat..ha csak nem egy rejtett kamerás kutatómunka valami emberi tulajdonságok tesztelésére.. interneten pedig egyértelmű a dolog
2014. dec. 17. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!