Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok/Melegek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/Melegek volt már veletek olyan, hogy azt hittétek megtaláltátok a nagy Őt és erre kiderült, hogy heteroszexuális? A fordított esetek is érdekelnének tehát: heteroszexuális - meleg/leszbikus.

Figyelt kérdés

Hogy dolgoztátok fel? Meddig tartott?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 26. 13:48
 1/3 anonim válasza:
44%

én totál belezúgtam egy állompasiba,aki pincér volt,és foloyton szemezgetett velem.nagy nehezen megtaláltam fb-n,kiderült hogy kapcsolatban van...-egy csajjal.azóta is róla álmodozok...

20/f

2014. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Azthittem a barátnőm részéről is rendben van, viszonozza...hát ez csak álom maradt. Évekig szenvedtem miatta.

19/l

2014. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy leszbikus lánnyal volt ez. Én addig csak szexeltem időnként lánnyal, de kapcsolatra nem is gondoltam, azt hittem nem is menne lánnyal. Aztán megismertem az exem, akibe hirtelen bele szerettem. Már kb. 1 hónap után megmutatta a foga fehérjét, de tűrtem, tűrtem. Fél év után szakítottam vele és 9 hónap kellett, mire teljesen kihevertem az egészet. Néha még a mai napig is idegesít, ha valamiről eszembe jut, stb.
2014. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!