Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogyott le ennyire és...

Hogyan fogyott le ennyire és lett hirtelen ilyen barna Ariana Grande?

Figyelt kérdés

Szerény véleményem szerint régebben, még vörös hajjal és átlagos testalkattal sokkal aranyosabb és szimpatikusabb lány volt. Mostanság olyan beképzelt lett és ellenszenves. Az összes fotójából árad az önteltség. Nagyon megutáltam és kifejezetten idegesít, már rosszul leszek, ha meglátom valahol vagy a neve előjön.

Mindegy. Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mivel lett ilyen vékony, mert elég látványos a változás...és hogy lett ilyen barna, mikor alapjában hófehér? Nem hiszem, hogy állandóan szolizna, mert akkor már öreg és löttyedt lenne a bőre...

Segítségképp itt van két kép:

[link]

[link]

Szerintem szebb és különlegesebb volt régen, most olyan, mint egy porcelánbaba, ami bármelyik pillanatban összetörhet. Elöl deszka, hátul léc, még a melle is eltűnt..:P



2014. dec. 16. 22:30
 1/7 manó1235 ***** válasza:
én is ezt néztem mostanában mintha fogyott volna .. tényleg deszka most eléggé nem áll jól neki.. a barna bőr még elmegy..
2014. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Borzalmas, régen tényleg gyönyörű volt.
2014. dec. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

régen cuki volt :)

most már utálom mert öltelt lett tényleg, és úgy néz mintha majd besz*rna hogy cuki legyen :D

2014. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző voltam bocs ezt kihagytam

Mondta egyszer hogy régen sok gyorskaját evett, és ezért átváltott arra hogy csak zöldséget és gyümölcsöt eszik(vega lett) és sokat sportolt

2014. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is olvastam, hogy leszokott a gyorskajákról, de hogy így bebarnult? Ezt nem értem, meg az arca is úgy megváltozott. Szerintem is nagyon erőlteti ezt a cuki stílust.
2014. dec. 26. 14:27
 6/7 anonim válasza:
Barnítót használ.
2014. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat barnitot hasznal es nem eszik egesegtelen kajakat es hust! De nem tudom pontosan mit eszik de a szojababot imadja
2015. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!