Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretnétek olyan...

Lányok! Ti szeretnétek olyan pasival együtt lenni, aki úgymond "régi típusú", olyan aki "régebbi" etikettet használja, pl: kézcsókkal köszön, a bal oldalán kísér, segít a kocsiból kiszállni stb?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezzel az őrületbe kergetne. De nem bánom ha amúgy "régivágású", azaz pontos, megbízható, körüludvarol, nem lép félre stb.
2014. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze. Szerintem az összes pasinak ilyennek kéne lenni. :)
2014. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, kifejezetten tetszene, mert magam is kedvelem a régi szokásokat. 18 éves vagyok, de szeretek magázódni idegenekkel szemben, amellyel tisztelet fejezek ki. Ugyanakkor nem árt, ha a társaságomban el tudja engedni magát az illető, ha már jobban megismertük egymást, és közeli kapcsolatban állunk.
2014. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy kicsit kitűnne a tömegből, ami ebben a "korcs" ifjú társadalomban nem is baj. De ne essen át a ló túloldalára. Egy mai fiatal csajnak kezet csókolni nem hinném, hogy szükséges dolog. Esetleg egy családi bemutatásnál bár én még ott is meglepődnék... Bár kortól is függ.
2014. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
nem, az ilyen modorosság idegesítene.
2014. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Forevernow válasza:
6%
Az én párom is ilyen, először kicsit furcsa volt, de könnyű megszokni :) 4 éve vagyunk együtt, én 19 éves vagyok, ő pedig 37
2014. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
19/37. Na igen ha a férfi idősebb akkor nem annyira "gáz" a fiatalságnak. De ez egy 20, "huszonakárhány" éves sráctól már elég érdekes lenne.
2014. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
A kézcsóktól kiráz a hideg, azt nem hagynám és nagyon is zavarna. Az, hogy segít, vagy tartja az ajtót (mondjuk én is tartom simán, ha pl. bevásárlásból jövünk és a barátomnál több csomag van) az rendben van.
2014. dec. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés nem hozzám szól, mert fiú vagyok, de azért leírom a véleményem. Szóval rám sokan mondják, hogy inkább 100 évvel ezelőtt kellett volna élnem, kicsit modorosnak tartanak, és úgy tartom, hogy kellenek az emberei érintkezéseknek bizonyos keretek... A nőkkel is többé-kevésbé "régi típusú" vagyok. Pl. soha nem beszélnék lánnyal csúnyán, nem is mondok csúnya szavakat a jelenlétükben. Alapvetően udvarias vagyok velük, ha leejtenek valamit, felveszem nekik, készséggel előre engedem őket az ajtónál. Soha nem tudnék egy lányra úgy hatni pl. összeveszésnél, hogy az erőmet fitogtatom neki. A társaságukban igyekszem őket szórakoztatni, megnevettetni őket, de mindig ügyelek arra, hogy ez ne legyen erőltetett, hanem érződjön, hogy a természetemből következik. Sok lánnyal, amikor ismerkedtem, de még nem volt a barátnőm, sétálásnál felajánlottam a karomat, hogy karoljon belém. Egyébként a mai lányok azt is elvárják, hogy egyenrangúnak is tartsd őket, és ehhez is igazodni kell. Tehát ahogy nem szeretik azt, ha te mint "hím" uralkodsz felettük, úgy azt sem szeretik, ha megalázod magad nekik és úgy viselkedsz velük, mint valami rabszolga a királynővel. Inkább idegesíti ez őket sok esetben. Tehát az mellett, hogy az alapvető etikettet betartod és normálisan viselkedsz velük, azért igénylik ám azt is, hogy hülyéskedj és bolondozz velük.Ha csak udvarias vagy és kész, az unalmas számukra. Mit csinálsz, ha arra kíváncsiak, borotválod-e a farkadat? Ezzel azt akarom mondani, hogy lazulni is kell velük, nem csak hajbókolni, és ezt igénylik!


Szóval az én véleményem az, hogy a mai fiúk pont az ellenkező véglet, tehát rengetegen nem viselkednek egyáltalán másképp lány környezetében mint fiúk környezetében. Ez baj. De az is baj, ha valaki túlzásba viszi az udvariaskodást. Szerintem a kettő között kell egy egészséges egyensúlyt megtalálni, és ha ez sikerül, úgy, hogy nem erőltetett, akkor nyert ügyed van. A legnagyobb dicséret mindig, amit mondtak nekem a lányok az volt, hogy "melletted nőnek érzem magam" :)


Viszont ne vidd túlzásba se.az udvariaskodást, főleg a mai korosztálynál. Szerintem kezet csókolni, kizúzni nekik a széket, hajbókolni előttük stb. az inkább nyálas és erőltetett dolog, főleg akkor, ha ez a személyiségedhez sem passzol, hanem látszik, hogy csak az alkalom miatt csinálod. Szerintem sok lány hülyét kap ettől :D

2014. dec. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

#9


15 évesen összejöttél egy 33 éves pasival? OMFG!

2014. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!