Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amíg együtt voltunk bújós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg együtt voltunk bújós volt, udvarias, imádtam. Mióta dobott engem alig köszön, flegma. Akkor melyik az igazi oldala?

Figyelt kérdés
Eleinte olyan jó volt minden: udvarias volt, érdeklődő, imádtam. Nagyon megszerettem. Na mondom egy igazi főnyeremény. Összevesztünk valamin és szakított velem, ráadásul facebookon. Találkozásnál alig köszön, megkérdeztem hogy miért dobott azt mondja "Már nincs mit mondanom" alig nézett rám, elforgott tőlem. Nem is nagyon mondott semmit. Melyik az igazi oldala vajon?
2013. máj. 1. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit szakítás után csinált..
2013. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mondom neki miért nem beszéltük meg normálisan? Miért így kellet?

Megint csak "Nincs mit mondanom" flegma fej, közben nézi az autókat, rám sem néz csak törölgeti az arcát mint aki álmos.... Mondtam neki valamit még, és semmi válasz.

2013. máj. 1. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
hagyd a francba! elõadja neked a "leszarom" opciòt. Akkor te is szarj a fejére! Eleget erõlködtél miatta, ennyit nem ér az egész, több idõt és energiàt felesleges rà pocsékolni, ennél úgyis talàlsz jobbat. Egyébként igen, a szakítàs utàn làtszik leginkàbb az emberek igazi arca... Ja, és ha màr làtni fogja késõbb, hogy te is szarsz a pofàjàra, akkor fog észbe kapni, hogy ez tényleg lelépett! ;) és neki is ugyanolyan szar lesz, mint most neked a szòtlansàga...
2013. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig a szakítás után ismerjük meg igazán a másikat... Ne foglalkozz vele! 26N
2013. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak annyira rosszul esik. Én tényleg szerettem őt, és ő is úgy csinált mintha szeretett volna. Nem értem én ezt az egészet. Mikor összevesztünk akkor is eleinte kis aranyos volt "így szeretlek, úgy szeretlek" csókok stb. majd 1 pillanat alatt mikor összekaptunk, így megutált hogy nem is szól hozzám...Nagyon rosszul esik.

Ja és egy villamoson utaztunk utána, és rám sem nézett csak bámult ki az ablakon. De olyan feltűnően nem akart rámnézni. Tiszta nemnormális.


Csak szeretem még most is. Legszívesebben odabújtam volna hozzá, vagy adtam volna neki egy csókot hogy "Kezdjük újra". Elolvadok tőle úgy ahogy van.

2013. máj. 1. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Aranyos amit irsz. :) Nem vagy egyedül a problémával sajnos szóról szóra ezt élem át én is. Csak kapkodom a fejem, hogy mitől utált ennyire meg :O Nem szolgáltam rá tudtommal. De ő sem hajlandó megindokolni. Pedig annyit megérdemelnék, hogy tudjam. Mindegy el kell fogadni, hogy ekkora s*ggfej legalább megkönnyiti a továbblépést a viselkedésével mert ilyen emberre nekem sincs szükségem.

Csak hát igen, én is nagyon szeretem és legszivesebben örökre a karjaimba zárnám de nem lehet. Ő döntött igy. Azt majd ne felejtse el ha pár év múlva esetleg mégis hiányolna.

2013. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!