Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire élettelen?

Csak én vagyok ennyire élettelen?

Figyelt kérdés

Mármint "nolife", így értem.

Büdös életbe nem volt párkapcsolatom, egyáltalán, semmi közöm nem volt még nőhöz, annyit kivéve, hogy van anyám, meg testvérem. Semmi esélyét nem látom annak, hogy lesz valakim bármikor is, hiszen egy be_s_zari, önbizalomhiányos 18 éves, kölyökfejű fiú vagyok, aki tetszik pár szebb lánynak is, de annyira egy béna, hogy a lehetőségekkel akkor sem él, ha 100%-ra biztos. Most is üzent egy 16 éves lány, hogy nagyon tetszem neki, de arra sem vagyok képes, hogy Fb-n bejelöljem, amiért senki mást nem hibáztatok, csak magamat, ezért nem is panaszkodom senkinek, ezek szimplán a gondolataim magamról, hogy milyen vagyok.

Pénzem sosem volt elég, most kaptam egy keveset, ami nem lett volna elég arra, hogy kondizzak, ezért felraktam mixre, nyertem is, aztán elmentem bulizni, meg vettem ezt-azt, ezért el is költöttem, maradt egy kevés, azt nemrég felraktam ismét, nyertem is 27000-et, abból elköltöttem táplálékkiegészítőre 6000-et, meg elhülyéskedtem 4000-et, meg elbuktam mixen 12000-et. Most van 5000Ft-om, és megígértem haveromnak, hogy kifizetem a belépőjét a másik haverunk szalagavatós bulijára, meg az utazását.. Hát ebből a 2 jegy, meg az utazás kijön, aztán ott fogunk ülni. Holnap felrakom mindet, ha nyerek elmegyek, ha nem nem, ezt eldöntöttem.

Majd most jön a duma, hogy mit szórom el a pénzem, meg miért nem becsülöm meg, meg van akinek ennyi sincs. Sajnálom akinek ennyi sincs, együttérzek, már átgondoltam a helyzetüket, beleéltem magam, többet nem tudok tenni értük, és nem rinyálok, hogy nincs pénzem, ezek csak a gondolataim, ahogyan az "életemet" látom. Dolgozni nincs lehetőség. Tehát pénz meg nők terén se szerencsém, se semmim nincs.

Tanulni nem szeretek, utálok, unalmas, felesleges dolgokat tanulunk 1-2 tantárgyon kívül. Nem is nagyon van szükségem tanulásra, 4-es nekem megfelel, főiskolára ezzel is felvesznek.

A "barátaim" olyanok, ha kell valami, akkor legjobb haverok vagyunk, de, ha nem, akkor nem igazán vagyok szükséges a számukra. Például most, hogy haveromnak semmi pénze nincs, ezért kifizetném a belépőjét, meg az utazást, most jó vagyok, de a múltkori tartozását is csak a nyugdíjunkkor kapom meg, ez az összeg pedig már majdnem 10000Ft..

Nem csak ilyen téren vagyok szerencsétlen. A családunk is csonka, félárva vagyok, egy olyan férfi volt az apám, aki ritkajó ember volt, ezért is sajnálom, hogy nem élhetett tovább, magamat nem sajnálom, csak őt, azt, hogy egy ilyen jó emberrel kevesebb van ezen a sz_:r világon, és, hogy nem élhet, pedig akart..

Költözni fogunk, ami még jobban elszigetel majd a szociális élettől, ezért ezek a dolgok jobbak nem lesznek, amiket fentebb bővebben kifejtettem, körülbelül annyi a jövőkép, amit eltudok képzelni, hogy főiskolára járok, anyámmal és tesómmal egy lakásban élek, gépezek, tanulok, párkapcsolat nuku, csak vegetálok, stagnálok, semmi céllal, csak az idő múlásától várok valamit. De amúgy mindig ezt csinálom, mikor rosszabbra fordul valami, akkor kiírok egy szomorú hangvételű kérdést, kifejtem a problémákat, és nem történik semmi, páran együttéreznek, páran leordítanak, hogy mit nem csinálok jól, meg, hogy legyek már "férfi", meg a saját sorsom kovácsa vagyok.

Amúgy én most tényleg őszinte vagyok. Én komolyan mondom nektek, egy teljesen jószándékú, empatikus, normális, megértő, intelligens, lélekben gazdag ember próbálok lenni, ami nagyjából sikerül is, de másoknak a keményebb külsőt mutatom, a magabiztosabb, magával törődő srácot, akinek úgy tűnik, hogy elvan magának, nincs szüksége másra/másokra. Pedig annyira szeretnék megölelni egy olyan lányt, aki iránt érzek valamit, és ő ezt viszonozza, vagy nem azon rágódni, hogy mennyi pénzem van, meg, hogyan csináljak többet. Tényleg, őszintén, jó ember vagyok, erre folyton szívok, régen hittem Istenben, templomba jártam, de ma már KÉTLEM, hogy létezik. Valami magasabbrendű lények biztosan vannak, de, hogy ennek a világnak mi értelme a sok rosszal, hogy a jó emberek hullanak el, a rosszak élnek hevesen, elfogadhatatlan, sajnos ez is folyton depresszív érzésekkel tölt el, nem tudom már mi van velem, egyszerűen, mintha valami rossz játék lenne az életem, amiből nem lehet cheat kódokkal jót létrehozni, csak a Sz0paás megy végig.. Mégegyszer, nem sajnáltatom magam, ne sajnáljon senki, más még lehet ezt az "életet" is irigyelné, őt sajnálom.

Már egyszerűen nevetséges, hogy ilyen életem van. :D


2014. dec. 19. 00:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
elso!
2014. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
en a baratod akarok lenni. fiu vagyok:D
2014. dec. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mert? Miért akarsz a barátom lenni?
2014. dec. 19. 00:50
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad és ha ír neked egy csaj ne legyél már nyuszi könyörgöm!:)
2014. dec. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen módszerrel kéne összeszednem magam..

Nem írt rám, hanem a barátnője mondta az egyik haveromnak, ő pedig nekem, tehát lehet nem is állt szándékában tudatni velem, csak eljutott hozzám az infó.

2014. dec. 19. 01:00
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A csajok félénkek és pont ezért kéne neked lépned....jelöld be és írj neki egy üzit.Hívd el randizni,dicsérd meg milyen szép stb.
2014. dec. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Haha, na ez jó volt.. :D

Az én érdekem lenne, de így sem merem megtenni, mert félek. De nem vagyok tudatában annak, hogy mitől, van valami ami meggátol, nem vagyok képes rá, lehet, hogy a váratlan szituációktól? A tapasztalat hiánya? Félelem a változástól? Pedig pont erre vágyom, de mégsem merem megtenni. Elhívnám bulizni újévkor, vagyis elhivatnám, ennyire még képes vagyok..

2014. dec. 19. 01:07
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Oké. Kezdjük az elején. Vagy Te, a 18 éves céltalan srác. Kiábrándultál a világból, nem érdekel semmi, tengődsz egyik napról a másikra. Leszarod, minek érdekeljen.

Azt mondod, nem hiszel Istenben, mégis úgy tűnik, valami orbitális nagy csodára vársz, ami kirángat ebből az egészből.. Reálisan látod a világot, az életed. Akkor meg? Mire vársz, tapsra? Ha nyílik egy ajtó, akkor miért fordítasz neki rögtön hátat? Ha van egy lány, akinek tetszel, és esetleg viszont, miért nem adsz neki legalább egy esélyt? A leírásod alapján igazából úgyis mindegy. Akkor meg nincs vesztenivalód. Ha bejön, nyertél, ha nem, okultál.

Ezen az egészen Te vagy az egyetlen, aki változtatni tud. Tudom, hogy ez szar időszak, mert se vége, se hossza. Kopognod kell azokon az ajtókon, nem ülni előttük és keserű örömmel konstatálni, hogy "tudtam én, hogy nem nyílik ki!". Keresned kell, mi az, ami örömet okoz. Addig kell keresni, amíg nem találsz. A sulis évek elmúlnak, ha meg főiskolára kerülsz.. Azok meg szinte repülnek.

Szerintem Te erősebb vagy annál, minthogy ezt csak így feladd. Édesapádat sajnálom, tényleg. És ne értsd ezt félre, de szerinted most mit szólna, ha látna? Ő már nem jön vissza, bármilyen jó ember volt. De mi lenne, ha ő lenne az előtted lebegő példakép? Van a kezedben egy élet. Kezdj vele valamit.

Bocs, hajnalban sok a mondanivalóm mindig. 20/L

2014. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Semmi gond, jókat írtál, nyugodtan fejtsd ki, ha gondolod, és segíteni szeretnél, legalább magadnak is szerzel egy kis örömet vele.

Mit szólna a fater? Semmit. Ő is csak azt látná, mint anya. Azt, hogy a fia nem tanul, de 4-es, szóval annyira nem gáz, barátnőt csak fényképen látott, de hát ő mit tudna segíteni ezen? Társasági élete annyi van, hogy elmegy havonta bulizni a "haverjaival". Hobbija a gépezés, meg néha rájön, hogy kondizik, de a pénz miatt nem tudja csinálni normálisan. Ennyit látna, ha ő közvetlen itt lenne a környezetemben, habár lehet, hogy ő megbeszélné velem, meg elbeszélgetne, hogy azért mégsem csinálod jól fiam. De lehet, hogy most látja mi zajlik, és rosszul esik neki..

IGEN, TUDOM, HOGY NINCS VESZÍTENIVALÓM. De nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy még ÍGY SEM VAGYOK KÉPES SEMMIRE... Nem tudom miért, érted? Úgy vagyok vele, hogy baj abból nem sok lehet, ha csak tétlenkedek.. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy ezen csak én változtathatok, mert senki nem fog nekem se pénzt, se nőt szerezni. Nem veszíthetek azzal semmit, hogy bejelölöm, ráírok, elhívom, ha nem jó valami, akkor legfeljebb többet nem találkozunk, és el lesz felejtve az egész, minden megy tovább. Jobbik esetben pedig még össze is jöhetünk. Látod? Tisztán látom a dolgot, de nem tudom nektek elmagyarázni, hogy mi tart vissza. Mintha be lennék rá programozva, hogy ne legyek képes rá. Ez rizsának tűnik, meg kifogásnak, de tényleg nem és kész.. Sőt, még úgy sem vagyok képes nőkhöz BULIkban odamenni, hogy iszok, akár sokat is.. Sokmindent megcsinálok, de nők terén valami meggátol. Ti nem tudhatjátok milyen ez, ne is tudjátok meg. Úgy érzem, ha odamennék, akkor tuti csúnyának látna, hülyének nézne, elküldene. Pedig akkor is mi lenne? Semmi. Mégsem vagyok rá képes. Sőt, amúgy már volt is egy buliban, hogy gondolkodás nélkül odamentem egy lányhoz, csak úgy hirtelen, mert meguntam. Nem sikerült vele semmi, és nem is lett belőle semmi, de odamentem. Nem értem mai napig, hogy mi vett rá akkor..

2014. dec. 19. 01:30
 10/24 A kérdező kommentje:
De mondom, szilveszteri bulira elhívatom haverommal, hátha eljön..
2014. dec. 19. 01:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!