Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ennyire élettelen a...

Miért ennyire élettelen a legtöbb ember még huszonévesen is?

Figyelt kérdés

21 vagyok,egyetemre járok levelezőn,mellette pénzt is keresek(úgyahogy..),egyedül élek (szüleim külföldön vannak) meg vannak a céljaim,tudom mit akarok elérni,amiért hajtok is rendesen, de néha muszáj kikapcsolódnom is,mert különben beleőrülnék kb..

A baj az az,hogy van sok ismerősöm,de a legtöbbjük egészen máshogy van a dolgokkal. Múltkor pl. végigkérdeztem vagy 5 haveromat,hogy kinek lenne kedve eljönni kaszinóba, kicsit szórakozni és 4 lerázott , egy végül eljött , de látszott rajta,hogy tiszta feszült meg állandóan a tesóját hívogatta,hogy éppen mi van velünk..

Aztán nyáron szerettem volna külföldre menni, már kb. tél óta mondtam ismerőseimnek,hogy menjünk,tök jó lesz ,meg annyira összegbe se lett volna vészes.. Mindenki azt mondta,hogy oké,oké , aztán végül nem jött senki.

Aztán eljött az a pont h kb. már semelyik ismerősömtől nem kérdeztem semmit,hogy ki hová jön,stb. Próbáltam itt az oldalon is keresni társakat pl. utazáshoz , meg ilyen utitárs kereső fórumban,de ott se volt semmi.

A kérdésem,hogy ti,hogy látjátok.. Miért ragad meg a legtöbb ember a tizenéves szinten még a húszas éveiben is? Az ilyeneknek annyi lesz visszagondolva ez a korszakok (mondjuk a 20 és 30 közötti) ,hogy párszor elmentek discoba meg elkezdtek dolgozni valahol vagy mi?? Fiúkra és lányokra egyaránt vonatkozik a kérdés!


Kösz a válaszokat!:)



2014. nov. 5. 11:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
mert el vannak kényeztetve
2014. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A felhasználó ***** válasza:
46%

"Miért ragad meg a legtöbb ember a tizenéves szinten még a húszas éveiben is?"


Az hogy elmúltál 20 nem jelenti azt hogy minden héten el kell menni kaszinóba, kocsmázni, stb.

Az emberek különböznek. Törődj bele.

2014. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
talán ha lenne kivel akkor elmennék...
2014. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam még,hogy a családjukban mást láttak,és azért.. De akkor se értem,hogy miért nem kar senki se élni (ami nem annyit jelent,hogy lélegezni meg enni..) A múlkor is egy elvittem volna akárkit ingyen a kaszinóba (ahogy tettem is) háztól,házig kocsival és mégis 4-en azt mondták,hogy nem.. Én meg csinálom magamnak is a 'bulit' ha arról van szó,de néha azért sokkal jobb lenne,ha benne lenne más is.. :\
2014. nov. 5. 11:11
 5/30 anonim ***** válasza:

Talán nincs pénze minden egyetemistának külföldi utakra és kaszinóra.

Egyébként szerintem kicsit túlzás, amit leírtál, hiszen nagyon sok fiatal utazgat, akár tanulás céljából is, nem mindenkinek csak a disco a program :)

Talán rossz embereknél próbálkoztál és még nem találtad meg a saját társaságod.

2014. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Mert úgy nézel ki mint egy sorozat gyilkos. Vicces, de ez is egy valóságos ok.

Az is közre játszik, hogy a pénzüket nem verik el szerencsejátékba. A másik dolog meg, hogy olyan dolgokat keresel ami téged érdekel. Nem a többiek élettelenek!

2014. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

2-es! Kocsmázni más bőven járnak 15 évesen is meg discoba is. Szerintem ezeken pont,hogy túl kell esni olyan 20 éves korig (de lehet csak én látom így,mivel egy tipikus fiú szakközépbe jártam.. :D)


Sok ismerősömnek még konkrét céljai sincsenek,csak úgy elvannak magukba és sodródnak a dolgokkal. Ez nem zavar engem,semmi közöm hozzá,elég ha magammal foglalkozom..csak furcsa kicsit,

2014. nov. 5. 11:15
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy kaszinóba jobb-e ellenni 3000 ft-ból egész este vagy pedig fb-ozni. Ez csak egy példa volt. De nyílván egy 4 napos bécsi kirándulás se üti meg azt a szintet,mint egy jó fb :)
2014. nov. 5. 11:17
 9/30 anonim ***** válasza:
Keress idősebb barátokat, talán a csoporttársaid túl gyerekesek még hozzád.
2014. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 PearlDiver ***** válasza:
59%

Sok ember lusta, és idegenkednek attól, hogy kilépjenek a komfortzónájukból. Aki gyermekkorában ki van szolgálva, nem tapasztalja meg a kaland igazi ízét, azt hogy milyen király érzés a saját határait megismerni és akár feszegetni, a saját gyengeségein túllépni, hát az nem meglepő hogy inkább otthon punnyad, moziba megy meg facebookozik legszívesebben. Az pláne nem jut eszébe, hogy random idegenekkel kapcsolatot teremtsen...

Viszont vannak még nyitott emberek, magamat is ide számítom :-) csak a megfelelő helyen kell keresni. Netes, vagy élő közösségekben, sport- vagy túrarendezvényeken, önkéntes szervezetekben stb. Kérdező, neked szerintem új barátokra van szükséged! :-)

2014. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!