Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt hogy mondjam el egy...

Csoki fuji kérdése:

Azt hogy mondjam el egy srácnak ha tetszik nekem? És még nem is beszéltünk egymással csak látásból ismerjük egymást!

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarsz meginni egy kávét vagy suli után egy sört?
2014. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy menjen el veled vásárolni mert karácsonyi ajándékot akarsz venni egy fiúnak és kiváncsi vagy a véleményére.
2014. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na de hogy mondjam ezt is meg neki hali eljössz velem vásárolni? Amikor még nem is beszéltünk. :-)
2014. dec. 21. 08:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, hallom csinálsz ezt vagy azt. Érdekel a téma. Nincs kedved meginni egy sört suli után és dumálni?
2014. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos hogy lány létedre te akarsz kezdeményezni és a mai puhapöccs fiúknak szüksége is van erre olyan beszariak.


De mond csak, láttál ettől a fiútól bármilyen pozitív visszajelzést hogy tetszel neki ?


Például rendszeresen bámul téged vagy rád mosolyog ilyesmi ?

2014. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát szinte mindig órán engem bámul meg rám mosolyog :) meg mindig a haverjával néznek rám és sugdolóznak amúgy köszi mindenkinek :D
2014. dec. 21. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez több mint elegendő bizonyíték arra nézve hogy tetszel neki.


Én azt mondom legyél útba, csináld úgy hogy neked menjen.

Amikor neked megy mond meg neki hogy ez fájt és jó lenne ha kiengesztelne valamivel.


És akkor meghivathatod magad egy piára vagy ami eszedbe jut.

2014. dec. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!