Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ismertem meg egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ismertem meg egy lányt, szemezünk egymással!? Több lent.

Figyelt kérdés
Szóval most voltam gólyatáborban, ő is az osztálytársam lesz. 3 nap alatt kb 1 órát dumáltunk stb. Többet nem, viszont mindig szemeztünk egymással. Meg úgy feltűnt, hogy zavarban van előttem, meg én is előtte... Nagyon tetszik, már most megőrülök, hogy nem láthatom (igen nyálas) de ez tényleg szerelem első látásra. Nem tudom mi lesz a gimiben az 5 év alatt, de én már most beszélni szeretnék vele. Viszont élőben, nem fbn. Megvárom a szeptember elsejét, de hogy kezdeményezzek vele beszélgetést? Tapasztalatok stb? 15F

2014. aug. 29. 23:57
 1/9 anonim válasza:

Szia! Ha zavarban van előtted és szemeztek, nagy a valószínűsége, hogy tetszel neki.

Szerintem írj rá facebookon. Először is, mert személy szerint én örülnék, ha valaki rám írna az új osztályomból, főleg ha tetszik az a fiú.

Tudnátok beszélni úgy, hogy nem vagy totál zavarban. Így kicsit megismeritek egymást, és előben sem leszel annyira besz@rva... :)

És végül is így tudnál előben beszélgetést kezdeményezni...

Ha előtte beszéltek fbn, te leszel az egyetlen, akit jobban ismer az osztályból, így valószínű, hogy a megnyitón hozzád fog odamenni...

Én a helyedben ráírnék.. :)

2014. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő mindenkivel jól kijön. És ez idegesít is vagy nem tudom, de zavaró.
2014. aug. 30. 00:14
 3/9 anonim válasza:
Én nagyon örülnék neki, ha a fiú, akivel szemeztem rám írna.
2014. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mindenesetre írj rá! Legyél vele már a suli kezdete előtt jóba. Így könnyebb lesz előben beszélgetnetek, és nem fogsz össze-vissza bénázni... :)
2014. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne irj ra! En pl nagyon gaznak tartom ha valaki fbn teljesen megnyilik valakinek eloben viszont nem is mer hozzaszolni, meg szerintem vard meg amig eloben nem beszelhettek. 15/L
2014. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem akarok írni neki. Akkor azt hinné, hogy nyomulok rá...
2014. aug. 30. 21:07
 7/9 anonim válasza:
egyáltalán nem írtál még vele fb-n?
2014. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, fent se volt még mióta visszajöttünk a táborból.
2014. aug. 31. 00:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az már haladás, hogy belájkolta a képeim. És ő előbb. Jajj dejóóó :)
2014. aug. 31. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!