Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy egy...

Hogyan érhetném el, hogy egy év múlva már modell lehessek?

Figyelt kérdés

Nem egy 13 éves álmodozó kislány vagyok, 18 éves vagyok konkrét tervekkel, de nagy utat kell megtennem már addig is, hogy egyáltalán foglalkoztassanak.

Idén érettségizem, van tervem arra az esetre is, ha esetleg nem úgy alakulna a dolog, ahogy szeretném. Úgy gondolom, nincs vesztegetnivaló időm, mert a legtöbb lányt 15-6 évesen fedezik fel, és akkor kezdenek komolyabb munkákat kapni, amikor én kezdenék.

Ami akadályoz, az a súlyom, ezen kell dolgoznom, hogy megfelelő modell-alapanyag lehessek.

Van valami tanácsotok, tippetek a számomra?


2014. dec. 21. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Orálisan, Análisan, Vaginálisan! Ezek nagyon gyorsan előrerepítik az embereket a karrierben!
2014. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, de az elsőnek igaza van.
2014. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gondolom mindketten nagyon tapasztaltak vagytok a modellszakmában, hogy ilyen bátran vádaskodtok.
2014. dec. 22. 00:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne szívd mellre őket cica! Te sem vagy tőlük jártasabb ha ezen az oldalon kérdezed hogy hogyan lehetnél kiskirálylány!
2014. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nem vágom,hogyan lehet akadály a súlyod amikor az edzés és az étrend betartása kb a legalapabb alap az egészben kivéve akinek superhuman genetikája és anyagcseréje van.

de akkor keress rá a fitnesz modellek verseny felkészülési étrendre.

fehérje,zöldségek és ciklizált ch bevitel.

2014. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Update 1 nem mind 1 Égjen a zsír hurrá hurrá hurrá hurrá juhú de frankó itt vagy jankó ? Sok sikert bálkirálynő!
2014. dec. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én sem jártas, de én nem is állítok olyanokat, amikre nincs bizonyíték. Azokról még el tudom képzelni, akik pl. egy Playboyban akarnak szerepelni, de emiatt nem kell egy kalap alá venni az egész divatszakmát.

Kár is volt kérdezni, amikor itt mindenki csak fröcsögni tud. Még én kérek elnézést!

2014. dec. 22. 10:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig a modellszakma az olyan, hogy vagy szétteszed a lábad és eljutsz valahova, vagy nem. Főleg manapság megy ez így, mert minden 3. csaj ebből akar megélni, mert lusta dolgozni, csak abba nem gondolnak bele, hogy majd pár év múlva, amikor kiöregedtek a szakmából, ott fognak állni szakma, gyakorlat és minden nélkül.
2014. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

HA alkatilag nem vagy olyan, akkor felesleges ezen rágódni. Ha csak fogyókúrával sikerül elérni azt a súlyt, ami az összes többi nőnek adottság, akkor sosem lesz modellalkatod. A fogyókúrával lent tartott súly meglátszik a testen (pláne 5 év múlva).A lefogyasztott mell sosem lesz egészséges és tartásos és a formás feneket is elfelejtheted. Ezek a természetes súlytartományodban néznek ki jól (már ha...).


Egyébként meg igenis "oda kell magad tenni" sokszor akár tetszik és elhiszed, akár nem.


Másrészről meg egyáltalán nem egy biztos és tartós megélhetés. Sokan akarnak ebből megélni és bizony sokan igen erősen "odateszik magukat" ezzel előnyre szert téve. Mindezt úgy, hogy nincs rajtuk semmi ledogloznivaló túlsúly.

2014. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha 18 évesen kezdesz a fogyókúrán töprengeni, akkor erről bizony már jócskán lemaradtál. Egy-két "castingra" még behívhatnak, aztán viszontláthatod magad pár torrentoldalon. És "majd értesítenek" (soha nem fognak).
2014. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!