Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Na jó nem tudom mit akarok az...

Na jó nem tudom mit akarok az élettől azt hiszem egy szajha vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vannak vágyaim/terveim de igazán a szerelemtől érzem magam boldognak. Eléggé összemelegedtem egy olyan férfival,akinek már családja van :( ő már rég nem szereti a feleségét,de engem tulajdonképpen az se érdekelne ha szeretőnek tartana,ami zavar hogy belerondítok egy családba. Jól esik a kedvessége,velem más nem foglalkozik. Folyton cikiz meg bánt mindenki,az én családom sem normális. Viszont boldog vagyok,ha csak rá gondolok. Ne kövezzetek meg egyszer megöleltem és ennyi történt,az érzéseimről viszont igazán nem tehetek. Azt mondta a kapcsolatában nem érzi jól mr magát és ott akarja hagyni a nőjét.


Viszont én meg teljesen meghülyültem cigizek,iszok stb. Már nem tudom mit kéne tennem.

A másik nagy álmom pedig,hogy orvos legyek vagy kutató biológus ezért is folyton buzerálnak az emberek. Hogy jaj nehéz,nem fogod bírni stb. Én ha így jól érzem magam az miért fáj másoknak? Vagy tényleg hülye vagyok? 19/L


2014. dec. 22. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem hogy ha megunta a csaladját miért nem hagyja ott s miért nem keres egy olyat aki agyiszinten is közel van hozzá.Kétlem hogy sok eszed lenne,ha igy beleronditasz egy családi életbe.Rossz szöveg az hogy ha felbukkan a harmadik fél akkor a feleség hibás.Duma.Ja viszont akkor te moss te főzz te takarits rá,ne a felesege,hamár úgyse szereti.Àlljon elé s mondja el neki a szitut,ne rabolja az idejét,mert nála csak jobbat találhat.Amúgy meg miert nem keresel egy huszonéves pasit aki jobban illik hozzád,s nincs barátnője?Azt tudtad hogyha így jössz össze valakivel hogy a harmadik fél vagy,akkor nagy az esélye hogy téged is dobni fog egy másikért.Nem egy ilyet ismerek:)
2014. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a férfi is huszonéves :) és írtam nem zavarna,ha nem tartana barátnőnek,nekem csak a társasága kell..
2014. dec. 22. 08:26
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Elég nehéz helyzetben vagy, mit mondjak. A màsodik fele a kérdésednek egyszerübb: azzal foglalkozz, amit szeretsz, és ne érdekeljen màsok véleménye.

Az elsö felére: lehet, hogy nem fog tetszeni, amit ìrok, de inkàbb felejtsd el. Ha belemész a szeretö stàtuszba, semmi garancia nincs arra, hogy nem dob ki, ha az asszony rajtakapja. Sok férfi mondja, hogy elege van a feleségéböl, sok meg is csalja, de otthagyni, az màs kérdés... Akkor te pedig ottmaradnàl egyedül, és még a bünbak is te lennél.

Fiatal vagy és elötted az élet, csak azért, mert 'veled màs nem foglalkozik', butasàg lenne belemenni egy ilyen kapcsolatba. 22/F

P.S.: bocsi az ékezetekért

2014. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Képzeld már a nő helyebe magadat.Te örülnel ha valaki a pasid társaságát keresné?Hát az már megcsalasnak számít nálam ha folyton egy nővel lógna a pasim,meg ölelgetnék egymást.Viszont ha húszas,akkor a felesege is fiatal lehet,ne is pazaroljÁk egymásra az idejüket te csak segítesz a felesegnek hogy elveszed tőle a rosszat hogy fényévekk jobb palit találjon magának.S akkor a tied lehet.Kerdés mikorra varhatod higy téged is lecserél.
2014. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Már bocsáss meg..de ezért inni?!xd

Az átlag idegzetű embereknek azért ennél nagyobb csapás kell az életébe hogy az alkoholhoz forduljon.

2014. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy,igen.
2014. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm! :) Egyébként nem vagyok alkoholista meg ilyenek és sok oka van ennek nem csak ez.
2014. dec. 22. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsél.Mert ez mégiscsak megcsalás,kicseszés a másikkal szemben.Mármint a másik nővel szemben.
2014. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!