Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az anyukámnak...

Hogy mondjam meg az anyukámnak hogy nem akarok tovább egyetemre járni?

Figyelt kérdés
ő minden áron azt akarja hogy tanuljak hogy vigyem valamire igaza is van de nekem nem megy a tanulás

2014. nov. 24. 18:52
 1/9 A kérdező kommentje:
és ha el akarom mondani neki ezt akkor mindig jön az érzelmi zsarolás hogy akkor elhagy meg kimegy külföldre meg hogy megöli magát
2014. nov. 24. 18:53
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Muter, nem látod hogy lusta vagyok tanulni? A kétkezű munka sokkal jobb lesz.
2014. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Miért akarsz megfutamodni ? Ennyire lusta vagy ? Tanulj meg tanulni.
2014. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
"Anya, a szalag mellett akarok robotolni 12 órás műszakban, havi 80e-ért, aztán az alkesz közmunkás férjemmel ordibálni és szarrá veretni magam! Hagyd, hogy a kibontakozhassak!"
2014. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen ennyire lusta vagyok
2014. nov. 24. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mért kell ezt lányt piszkálni ezért..

ez az ő élete, ha ő ezt így látja jónak akkor ezt tiszteletben kell tartani..

am szerintem igenis lehet diploma nélkül is boldogulni..

egyébként ne haragudj hogy ezt mondom de ha anyud azért akar öngyilkos lenni mert ott hagyod az egyetemet akkor vele nagy probléma van..

és ezt nem roszbol mondom, mert én szerintem anyud ezt nem gondolja komolyan..

2014. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki az érveid, hogy nem érzed, hogy neked erre szükséged lenne, vagy hogy egész egyszerüen túl nehéz neked, nem tudsz ennyit tanulni, túl nagyok az elvárások és csak stresszelsz emiatt. nem tudom mi az okod, amiért abba akarod hagyni, de mondd el neki őszintén. nem tudom most kezdted-e, vagy már a végénél jársz, de mindenképpen legyen valami B terved, már oktatás, vagy munkahely, ne csak otthon ülj azután, hogy abbahagytad.
2014. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. nov. 24. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy olyasmit tanulsz most, ami nem érdekel?

Ha olyat tanulnál, ami érdekel, amiben önmagadra lelsz, akkor lehetséges hogy nem éreznél egy ilyen belső tiltakozást a tanulás ellen. Beszéljétek meg, hogy mi az, amivel foglalkozni szeretnél, mi érdekel, mit szeretnél szivesen tanulni.

2014. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!