Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » DIRECTIONEREK! Belőletek...

DIRECTIONEREK! Belőletek milyen érzést váltott ki ez a videó?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=l79mGtQG8zI

Szerintem gyönyörű volt, és pl. végig sírtam. A videó egyszerre volt vidám és szomorú, nem tudom leírni akkor mit éreztem. Ezt az utálkozók enm érthetik, nem érzik azt amit én/mi ilyenkor.

Éppen ezért kérem őket, hogy ne írjanak ide, és ha annyira utálják az 1D-t, ne nézzenek 1D-s kérdéseket, ahol úgyis csak kritizálódnának.


2013. aug. 11. 21:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
LOL! Én nem kritizálódni, hanem kritizáni szoktam, de kérésednek megfelelően nem teszem, hiába van meg a véleményem róluk.
2013. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

:) köszi

na szóval Directionerek milyen érzést vált ki belőletek ez?

2013. aug. 11. 21:57
 3/31 anonim ***** válasza:
42%
Hello Directioner testvér :)) csak mondom h. én is végig bőgtem a videót. annyira fura belegondolni h mi lesz velük 30 év múlva de az tutti hogy a gyerekeim tudni fogják azt a bandát, aki az anyjuk arcára mindig idióta mosolyt és vigyort csalt még akkor amikor legszívesebben depis lett volna *-* 1D <3
2013. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszodat. :)

várom a további kommenteket.

2013. aug. 12. 12:06
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Úristen fantasztikus belegondolni,hogy még 30év múlva is a fejetekben lesznek azok az emebrek akik 3év múlva sehol sem lesznek *_* jejejej élet level:1652122187 (Y)
2013. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
:D amúgy igen...2-3 év, és kicsit megöregednek, ezután jön egy új tinicsapat, oszt azért megy a nyálcsorgatás. ha nem hiszitek, gondoljatok vissza zac elfronra és a high school musical-re...pár éve még ezért volt oda az összes kiscsaj..mostmeg már se a bulvár nem foglalkozik vele, se az egykori rajongók...:D szóval mernék én veletek fogadni abban, hogy 30 év múlva senki nem fogja tudni, hogy ki az a zayn malik..:D leesnek a csúcsról, feloszlanak, 1-2 drogos lesz közülök, majd 30 év múlva jó esetben ezzel kerülnek be a hírekbe, hogy valamelyik túladagolásban meghalt :D de ennyire nem vagyok gonosz...csak optimista.
2013. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

kiírtam hogy DIRECTIONEREK! akkor miért írnak ide a natorok? húzzatok már innen. ha annyira utáljátok 1D-t miért nézegettek 1D-s kérdéseket? hogy ocsárolhassátok és szidhassátok őket????

akkor leírom kivehetőbben!

DIRECTIONEREK

ÍRJANAK!

azt hiszem így érhetőbb!

2013. aug. 14. 20:32
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
lol, nator vagyok vagy mi...dejóó :D xd vagy most sírnom kéne?
2013. aug. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

menjetek már innen. ezt a kérdést Directionereknek tettem fel!

miért ide írtok?

2013. aug. 16. 12:22
 10/31 anonim ***** válasza:
48%
mert már mindenhol ez megy, és máshova nem tudunk...
2013. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!