Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha ismerős...

Mi a teendő, ha ismerős sértődötten megvádol azzal, hogy nem köszöntem neki az utcán (állítólag kétszer is)?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem emlékszem rá.

2014. dec. 26. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Vágd pofán :D
2014. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmondtad neki, hogy nem emlékszel?
2014. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. Akkor mondta, hogy 2x is. De ezt szerencsére sikerült úgy mindenki előtt :-)
2014. dec. 26. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha idióta akkor semmi! Meg amúgy sem! Én az ilyeneket leszarom! Volt hogy mögöttem állt a boltba a pénztárnál és még ő háborodott fel hogy nem köszöntem neki! De komolyan! Hátrafelé nincs szemem! Annyira nem érdekelnek az ilyen emberek!
2014. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Idős, távoli rokon. El sem tudja képzelni, hogy valaki őt ne vegye észre. Pedig amikor sétálok, mindig zenét hallgatok, és belemerülök a gondolataimba. Ritkán veszek észre ismerős embereket. De nem baj, biztos én vagyok a hibás már megint...
2014. dec. 26. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem legjobb barátnőm anyja vádolt meg,hogy nem köszöntem. Barátnőmnek mondtam,hogy nem láttam az anyját. Aztán kiderült,hogy pont telefonoztam,meg kapucni volt rajtam. Na ilyenkor én is csak megyek és nem nézek semerre.Zenét pont nem hallgattam.De ha pont írok,olvasok telón,nem nagyon nézelődök,hogy jéé egy ismerős. Volt aki rám köszön akkor egyből felnézek és vissza köszönök.

De volt egyszer amikor szintén nem köszöntem,akkor kutyát sétáltattam és sötét volt én meg eleve nem látok jól távolra,jött velem szembe az egész család (bnőm nem volt ott).Befordultam balra aztán utánam kiabálnak,hogy köszönni luxus. Mondtam,hogy jajj bocsi nem láttam,hogy ti vagytok,mondtam sötét is van,meg nem is látok messzire jól. Azt is barinőm orra alá dörgölték folyamatosan.


Az lenne gáz ha az illető szemébe nézel és nem köszönsz hol ott tudod,hogy ismered stb.

2014. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Az utolsó mondatodra rácáfolnék, velem pont egy hasonló történt meg.

Párommal sétálás közben beszélgettem, nevetgéltem egy bevásárlóközpontban, amikor -állítólag- a 10 éve legjobb barátnőmre ránéztem, de elfordítottam a fejem és nem köszöntem neki.

Fogalmam sincs, hogy ez mikor volt, tényleg ránéztem-e, én egyáltalán nem emlékszem erre, ő váltig állítja, hogy ez így volt, persze ezt egy közös ismerősünknek mesélte el.

Az már más tészta, hogy ebből olyan dolgokat szűrt le, hogy milyen beképzelt lettem, hogy nem köszöntem neki. Igen, totálisan így van :) Vannak ilyen érzékeny lelkületűek.

2015. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!