Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy barátnőmről lenne szó....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőmről lenne szó. Nem védekeztek a barátjával (állítólag "vigyáztak". de) 48 órás fogamzásgátló tablettát csak hozzátartozó írathat ki vagy csupán egy ismerős is elég aki nagykorú?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 09:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Persze persze barátnődnek a barátnőjének a barátnőjének a szomszédjának a szomszédjának a barátnője:DD

Ja istenem:D

Miért nem lehet írni hogy rólad van szó?

2013. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell ezt így komplikálni. :) Legjobb barátnőm és segítséget kért tőlem....
2013. júl. 5. 09:09
 3/24 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom hogy írathata e.De majd biztos jön hamarosan olyan aki tudja.
2013. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

1) NEM 48, hanem 72 órás!

2) mi az, hogy hozzátartozó? NEKI kell kiíratni! Fiatalkorúnak is felírják! Ha nagyon aggódik, vihet magával felnőttet.

2013. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
akkor 72... amúgy egy nagyon fiatal csajról van szó...és... bízik a testvéremben. Neki írt egy üzenetet... azért nem megy el ő, mert fél. Szerintem érthető... próbálok neki segíteni de fáj neki az igazság. Mondtam neki azt is, hogy mondja el szüleinek... de nem... és ezért gondoltam a testvéremre.
2013. júl. 5. 09:16
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát persze, akár a szomszédnéni is felirathat.

A barátnőd elballag az orvoshoz, elmondja milyen felelőtlen volt, felírják neki a gyógyszert, elmegy a patikába kiváltja, ha már ott van vesz egy csomag óvszert is, és a bogyót beszedi, az óvszer tájékoztatóját pedig elolvassa mire való!

2013. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
nővérem is vigyázott,most 10hetes terhes:"D
2013. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Elmehet ő is, vagy elmehet bárki más, aki azt mondja a dokinak, hogy szüksége van a tabira és lódít valamit....

Nem kell semmi nagykorúság, annak mi értelme lenne? Nem csak nagykorú lehet terhes....

De egyébként ez a nagyon fiatal lány ne szexeljen, ha abba nem gondol bele, hogy esetleg dokihoz is el kell majd mennie!

Amúgy meg siessetek hogy minél hamarabb bevegye....

2013. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Akkor remélem megszüli a gyereket, tönkremegy az élete a csávót meg börtönbe b#sszák egy pár évre.

Aki idióta viselje a következményeit.

2013. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
8 hónapos kapcsolata van. én személy szerint megértem de akkor lehet én vagyok a hülye... és igyekszünk is.
2013. júl. 5. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!