Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy feleslegesnek éreztétek magatokat? Állandóan szorongtatok, mert úgy érzetétek senkinek nem feleltek meg? És, hogy min kéne változtatni, hogy jobban szeressenek? Kiutáltnak érzem magam.

Figyelt kérdés
velem az van, hogy állandóan szorongok mindig "kattog az agyam mindenen,azt éérzem, hogy senkinek nem felelek meg,mindig vannak olyan személyek akiket jobban szeretnek,pedig én is ugyanúgy normálisan viselkedek mindenkivel,de nem kiváncsi rám senki sem,úgy érzem mindenki eltávolodott tőlem,utálnak és folyamatosan próbálok magamon változtatni de nem nem tudom elgondolni hogy mit,máskor szerettek most miért változtak meg?messzebb járok suliba és koleszos vagyok amiatt változtak meg?
2014. dec. 27. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen ne kattogj. Lehet sokan vettek körül de azok nem barátok voltak. Ne foglalkozz másokkal. Ha ők ilyen könnyen elfelejtettek akkor neked is ezt kell tenned. Ez olyan mintha egy olyan csaj után sírnál aki ok nélkül megcsalt majd kidobott. Van még milliónyi másik ember akivel lehet ismerkedni.De majd ha egyre idősebb leszel, akkor jössz rá úgy igazából erre az egész dologra. Tehát csak magaddal foglalkozz. Csináld amit szeretsz, legyen egy hobbid és onnan keríts "barátokat" vagyis inkább haverokat. Mert hát az ember mégis csak egy társas lény.
2014. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hagyd őket egy picit.. nézz szét máshol :)
2014. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amúgy most ez van, igen. akarsz róla beszélgetni? akkor írj, aztán megyünk facera vagy valami :)
2014. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!