Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feleslegesnek érzem magam? (. )

Feleslegesnek érzem magam? (. )

Figyelt kérdés
Egy ideje rám tört valami furcsa érzés, egyféle belsö fájdalom. Sokáig nem tudtam magamnak sem megfogalmazni hogy pontosan mit érzek. Napközben elvagyok, dolgozok, teszem a dolgom. Esténként viszont elalvás elött rámtör ez a belsö fájdalom. Ez egy ideje így van. Tegnap este is így volt, és végre megfogalmazódott bennem hogy mi ez. Feleslegesnek érzem magam. Van társasági életem, mégis valahogy mindig is kívülállónak éreztem magam egy idö után. Pedig nyílt, öszinte ember vagyok, mégis így érzem magam. Mit tudnék tenni ellene?
2014. jún. 23. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Vállalj valamilyen önkéntes munkát, ott nem érzed majd magad feleslegesnek.
2014. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dolgozom, a munkahelyemen megbecsülnek, szeretnek, de mégis feleslegesnek érzem magam úgy általában.
2014. jún. 23. 08:14
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha esténként egyedül vagy, akkor ezen kell változtatni.
2014. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Élettársam van.
2014. jún. 23. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pedig ezen mi itt nem tudunk segíteni. Mindenre van egy visszavágásod, mi pedig nem vagyunk (ingyen) szakemberek. Amúgy nem is kérdést tettél fel, csak panaszkodsz, erre senki sem kíváncsi.

Fordulj pszichológushoz.

2014. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az miért visszavágás hogy megírtam van munkám ahol megbecsülnek, és esténként sem vagyok egyedül mert van élettársam? Ez miért visszavágás?
2014. jún. 23. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy felesleges! Lehet hogy csak unatkozol, kéne valami ami érdekel, ami leköt.. mondjuk valami hobbi. vagy sportolj. vagy kiskutya. :)
2014. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Unatkozol és panaszkodsz a semmire. Irány a pszichológus!
2014. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!