Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan ember,...

Tényleg létezik olyan ember, aki simán kidob 100. 000 forintot egy idegen laptopjára?

Figyelt kérdés

Random ráakadtam egy indiegogo nevezetű oldalra, ahol a lelkes adományozók támogathatják azokat, akiknek pénzre lenne szükségük. Találtam egy olyan "hirdetést", ami szó szerint 2 sorból állt: "szükségem van egy új laptopra, segítsetek!". Összesen 2 adományozó volt, az egyik 200, a másik 500$-t adományozott.

:O


2014. dec. 29. 02:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi olyan meglepő rajta.

Egy unatkozó gazdag okozott egy jó napot valakinek.


Na meg azt is vedd figyelembe, hogy ott teljesen mások a fizetések.

2014. dec. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt is meg van . Nézd meg a minisztereket. Egy családi ház vételbe mindenki bele adja amit tud. Az összes rokon segíti egymást. Családi segítséggel vettek a tíz éves gyereknek száz millás házat.
2014. dec. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Abba a hibába esel, amibe nagyon sokan.

Mindent átszámitasz forintra, pedig ez nem világ-valuta.

Ne feledd, ott

- más a mentalitás és

- más a fizetőeszközük vásárlóértéke!

2014. dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is illene jobban kifejteni a helyzetét, akkor szívesebben segítenék ha megtehetném

azt tudom elképzelni, hogy nagyon pénzesek voltak az adományozók, esetlen nicns családjuk, vagy már mindenük megvan, ennyi pénzt nem fognak hiányolni.

2014. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! Nemzetközi ez az oldal?
2014. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
help me, i'm poor
2014. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha milliárdos lennék én is biztosan segítenék.
2014. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk indok nélkül senki nem adomámyoz,szerintem.Sok a csaló.
2014. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdés az hogy mennyire kamu az oldal. Mindig kellenek kitalált sikersztorik. Mint a társkeresőkön a "Zsuzsi már rátalált a szerelemre" történetek.


De így végiggondolva, ha egy csöves odajön, hogy van egy kis apród, akkor hamarabb adok neki, mintha mindenféle kitalált szöveggel jön hogy 5 gyereket tart el, és véletlenül sem piára kell, és persze még Vietnámot is megjárta.

2014. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy olyan ez mint a templomba járás. Volt egy barátnőm, aki mindig az "olcsóbb" templomba járt a családdal, ahol ilyen 10-20ft-okat dobsz a végén a gyűjtésnél.


Ők mesélték hogy a város fő templomába a gazdagok járnak, és ott meg az egymásra licitálás megy hogy ki adományoz több 1000 vagy 10 ezer forintot a templomnak, mert ő "jobban szereti Istent".

2014. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!