Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Ummo faj létezik? Nagyon...

Az Ummo faj létezik? Nagyon reálisam írták le a találkozást velük, mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Az ufológia tőrténetében közszájon forgó Ummiták irtánt érdeklődök. Az Ummo bolygóról és annak lakóiról a tudósok közül már sokan tudtak, csak hallgattak róluk. Így a nyilvánosság számára szinte teljesen ismeretlen az a tény, hogy az Ummo-ról származó földönkívüliek itt vannak közöttünk, a Földön



1950 március 28-a: Három űrhajó szállt le a Dél-Franciaországi Digné közelébe. A kiszálló idegen emberszerű lények a földműveseknek Ummo bolygó lakóiként mutatkosztak be telepatikusan.


Hosszú a tőrténet, de igen valósnak tartom hogy

"Egy gazdaságból a legkülönbözőbb dolgokat lopják el: ébresztőórát, villanyórát, szappant, valamint különböző bútordarabokat". Valóban egy ide jövő idegen lény ilyeneket vinne el a földről és ebből is gondolom hogy léteznek Ummiták.


"Ami a bölcseletet illeti, az ummobéliekre a nagyfokú intellektuális tisztesség jellemző. Hisznek Istenben, egy olyan Istenben, aki mindenki jólétének a záloga, ezért tartják helyénvalónak azt az elhatározásukat, hogy segítenek az embereknek. De csak egy kicsit, mert a földönkívüli élet felfedésével szerintük túl nagy érzelmi megrázkódtatást okoznának."


Ezt is valósnak tartom, hiszen a legbölcsebb földi emberek is sejtik, hogy a tudattal nem bíró anyagon túl létezik egy spirituálisabb tudatos teremtő erő, amiről pl a Titok c. film is és sok tudós bölcs feljegyzései köszt van


[link]


Szerinted ez igaz ? Miért nem mentik meg az Ummiták az embereket a hatalmi elittől és a negatív földönkívüliektől (Grey,Reptilian) hiszen tudvalevően nagy a befolyásuk a földre?



2014. máj. 11. 23:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2014. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem még a legelvetemültebb ezoteristák (nyelvújító vagyok. :3) sem olyan idétlenek, hogy trollkodhass velük erről. Bár... lehet nem lepődnék meg. Elvégre Magyarország salakgödrét valahova ide becsülik az erővonalak és az UFO-, illetve szellem-észlelések után.

Egy nyugalmazott reptilian tábornok

2014. máj. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Grielean ***** válasza:
58%
Az Alien univerzum is elég reálisan ki van dolgozva. Akkor tehát Ridley Scott még jövőbe látó jós is volt, hogy tudta, nem csak hogy léteznek xenomorphok, de találkozni is fogunk velük?
2014. máj. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hogy igaz-e a sztori, de a képen látható szőke nőcit elfogadnám. De amilyen peches vagyok, engem a csúnya gonosz idegenek látogatnának meg, nem a skandináv szexbombák.
2014. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

ennek az ummo /ummita sztorinak kicsit komolyabb háttéranyaga is van!

meg a kontakt is aki kapcsolatba került velük.

az egyik alkalommal újságírók is megvoltak hívva, mikor a kontakt ott volt, és készíthettek képeket, amint felszállnak a korong alakú repülő tárgyak.

és ezt le is hozta több spanyol újság akkoriban, főcímen!

volt is belőle nagy cirkusz az egész világban!

szóval ezeken kell elgondolkodni, és nem egyből reptoid tábornoknak kiadni magad!

írom mindezt úgy, hogy egy igazi szkeptikus/materialista vagyok, aki még akkor is megkérdőjelezné amit lát, ha ott lenne előtte!

2014. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

érdekes, azért adtak át leveleket, meg adatokat az ő világukról, amit később több nyelvre is lefordítottak,mert olyan kamu mi?

ezek a levelek is nyilvánosságra lettek hozva, úgy mint a fotók, amik az újságírók által készültek.

én sem tudom elhinni, pedig olvastam mindent ezzel kapcsolatban, de attól még ez a valóság!

2014. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Jaja, vágom. Anno én is kaptam tőlük egy levelet, az egyik Ummo csajszival egy közös kép volt benne, a hátulján pedig egy szarvasbogár körvonala (nekik ilyen alakú a szívük). Bizonyára összeesküdtek a fejünk felett a nagyhatalmak és a leközlés után eltusolták az ügyet. Tudjuk, ez mindig így megy! Amúgy azóta van egy pattanás a hónom alatt, amit ha kinyomok, gyémántdarabok potyognak ki rajta... szerencsére mindig újratöltődik. Nade lépek, bejáratom az új Lambo-mat!
2014. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igaz, tehát léteznek. Történtek ilyen események, csak sajnos még ennyire sem lettek ismertek, mint ez.
2014. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"ezek a levelek is nyilvánosságra lettek hozva, úgy mint a fotók, amik az újságírók által készültek.

én sem tudom elhinni, pedig olvastam mindent ezzel kapcsolatban, de attól még ez a valóság!"


Ezeket ellinkelnéd ? Köszi !:-).

2014. máj. 22. 13:13
 10/14 anonim válasza:
61%
hát persze. itt lakik a szomszédban pont hulk mellett
2014. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!