Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha genetikai...

Mit tegyek ha genetikai hulladék vagyok az életem meg egy vicc?

Figyelt kérdés

23l vagyok.

Kb.semmim nincs dolgozom egy gyárban mert hat éve el kell tartanom magam egy darabig albiban voltam egyedül most egy dohos kis faluban a párom anyjának a házában anyósjelölt nélkül.

Angolt németet alap szinten beszélem,van színötös érettségim meg egy okj-m.két és fél éve dolgozom főállásban.

Van rajtam 10kg felesleg.

A szüleim le se sz.nak 17 éves korom óta.

Nincs pénzem egyetemre menni.

Emiatt egyszer begyógyszereztem magam.

Van kiút?

Mit tennél a helyemben?


2014. dec. 29. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok,de ezek alapján én vagyok a genetikai hulladék,és az én életem egy katasztrófa,nem a tiéd.Persze minden viszonylagos.

Nem tudom mit tegyél amúgy,magammal kapcsolatban sem tudok semmit megoldani.

2014. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl. felhagysz az önsajnálattal, keresel normális munkát, elköltözöl az anyósjeleöt lakásából meg a koszos kis faluból. Közben elkezdesz mozogni és leadod a a 10 kg fölöslegedet.
2014. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

"párom anyjának a"

Van egy párod, Ő mit gondol erről? Vagy Ő is így áll hozzá?

2014. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A genetikai hulladékoknak nincs párjuk, szóval máris cáfoltad az kérdésedet!
2014. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy genetikai hulladék. Vannak emberek, akik tetteik miatt esetleg ide sorolhatók, de az nyilván nem te (ti) vagy/tok.

A 10 kiló súlyfelesleg nem téma, annyi szerintem az emberek 70%-án van (rajtam úgy 15 :)

Hogy a szüleid nem törődnek veled, próbáld úgy felfogni: az ő bajuk. Eljön az idő (mert eljön), hogy keresik majd a kapcsolatot veled, és akkor a te döntésed lesz, hogy mennyire engeded őket vissza az életedbe.

Keress magadnak párt, barátot. Fogsz találni, hidd el. Ketten minden könnyebb.

Az egyetem is olyan dolog, ami sokaknak nem adatik meg. Próbálj megelégedni önmagaddal, a munkáddal (sokaknak még az sincs!), aztán ha ez megvan, akkor idővel egy csomó lehetőséget látsz majd arra, hogy jobb munkát, albérletet találj. Ne légy türelmetlen, az élet kemény, de ha bölcsen próbálod élni, kevésbé érzed majd szivatásnak.

2014. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2014. dec. 29. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ez tényleg önsajnálat, amit leírtál. Ha akarnál, tudnál változtatni az életeden. Azt írod, ötös volt az érettségid. Simán tudnál egyetemre jelentkezni. Pl. Szegeden az egyetemi kollégium díja 9000 ft havonta. Sokkal olcsóbb, mint egy albérlet. Aztán, ha jól tanulsz, ösztöndíjat is kapsz, és egyetem mellett is lehet dolgozni, elég sokan csinálják is ezt. Ha gyárban dolgoztál X évig, akkor gondolom nem büdös neked a munka, simán tudnál egy egyetemi városban különb munkát is találni, mint a gyár. Szóval februárig lehet jelentkezni egyetemre, jelentkezz. Csak az első lépést nehéz megtenni, de aztán jobb lesz, hidd el! Csak merd megtenni.
2014. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem tavaly sopronba nem vettek fel,szhelyen meg nen indult amit szerettem volna.olyat meg nem tudnék megtanulni ami nem érdekel.
2014. dec. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!