Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem viccesek a...

Csak szerintem nem viccesek a stand up comedy-sek?

Figyelt kérdés
annyira béna, ahogy ott állnak és fapofával eldarálják az előre bemagolt szövegeiket, amik általában egyáltalán nem is viccesek. annyira látszik az erőlködés, hogy ők most próbálnak humorosak lenni. meg amúgyis annyi van már belőlük, szerintem a 95%-uk szánalmas, humortalan, erőlködő idióta.

2014. dec. 14. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez ízlés dolga, személy szerint én sem találom őket viccesnek. Sokkal jobban bírom azokat a videókat, amik az emberek spontán reakcióit akarják bemutatni vicces helyzetekben. Amikor sok közember kerül átvert, vagy vicces helyzetbe.
2014. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Szerintem sem viccesek. Nagyon ritkán van egy-két jó poén, de ennyi.
2014. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Látom akkor nem vagyok egyedül. Nagyon gyenge proli humor.
2014. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit olyannak tartom hogy 1-1x elmegy, de hogy teljes műsort csináljanak belőle, és folyamatosan ez menjen, arra sok.


Nekem a nagy csalódást az élő fellépéseik jelentik. Egyetemen is voltak többször, kapnak egy fél órás dumálásért 100-150 ezret, és ahhoz képest hozzák az ezerszer elcsépelt poénokat meg sztorikat.

2014. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Van köztük pár jó, de amúgy legtöbbjük unalmas és erőltetett.
2014. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

a showder klubra gondolsz? van egy-két tehetséges köztük ( Bödőcs, Kőhalmi), a többi kicsit sem vicces.

Ja meg a comedyn szokott lenni a Hajdu Balázs vagy ki a bánat, na ő még tűrhető.Többször 10-20 éves vicceket mesélnek el úgy, mintha velük történt volna, ami szerintem elég kínos. Igen, az erőlködés a legjobb szó rá.


És ha már itt tartunk, szerintem kicsit sem vicces, ha embereket szidnak, az nem humor. Az egész műsor akkor éri el mélypontját, amikor az motorhangutánzó félnótás szerepel.


Nálam a vicces ember pl. Gálvölgyi ( nem a Gálvölgyi show), na ő spontán tud vicces lenni.

2014. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem én sem, mert tényleg fapofák, sokszor nem vicces amit mondani próbál, hanem élcelődés, a másik kifigurázása, igencsak erőltetett. De azért "jó csávónak" érzi magát az, aki mondja.
2014. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A poénjaik zömét már gyerekkoromban is untam, annyiszor hallottam a rokonoktól. Marha egyediek. Van 1-2 jól előadott és poénos sztori, de alapvetően egy nagy szenvedés a műfaj szerintem is.

Én csak azt nem szeretem, mikor haverok megpróbálnak elrángatni egy-egy ilyen műsorra és én vagyok a szemét, amiért nem akarok menni. Vagy ha nem röhögök az ezer éves vicc standupos előadásának még bénább reprodukcióján. :D

2014. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a stand-up comedy műfajt, de mostanában eléggé felhígult a mezőny. Ilyen szerencsétlenekre gondolok, hogy Tóth Edu, Kertész Ricsi, Sulyok Péter, Al-Gharati Magyed (az a név...) stb. Csenki Attiláról nem is beszélve. Hideg kiráz attól a palitól. Kár, hogy miattuk tolódtak ki az igazán profik, mint például Kiss Ádám, Kőhalmi Zoli, Bödőcs Tibi, Hadházi Laci stb. Rádiókabaré hallgatásáról lassan lemondok, mert annyira unom a Fábryt (és Bach Szilviát, de ő nem standupos), hogy csak na. Az én szememben Fábry soha nem volt vicces. 2015 óta szinte minden rádiókabaréban benne van...Borzalom.


Verdikt: Továbbra is szeretem a stand-up comedyt, de vannak olyan emberkék is benne, akik egyáltalán nem jópofák és kicsit sem viccesek.

2017. szept. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én szeretem a műfajt, de mára már tényleg annyi új fickó van, hogy nagyon unalmas már. Vannak még jó humoristák, de sajnos mára - mivel felhígult a mezőny - kevesebben vannak. A régiek közül is van már olyan, aki elqrvult mára.
2018. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!