Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pártatlan véleményre van...

Pártatlan véleményre van szükségem. Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Szóval röviden a szitu. Én vagyok a lány, van egy fiú ismerősöm, ősszel ismertem meg, egy suliba járunk. Körülbelül egy hónapja elkezdtünk naponta beszélni, flörtölgetett velem. Aztán múlthéten kicsit összekaptunk mert miután rákérdeztem, azt mondta, hogy még nem tudja eldönteni akar e tőlem valamit. Jó tisztáztuk a helyzetet. Majd kiderült, hogy neki még mindig tetszik egy barátnőm. Oké, nem akadtam ki, nekem is tetszenek mások, nem para. Aztán pénteken szintén egy félreértés miatt nagyon összevesztünk, és körülbelül negyed óráig csak szidtam, hogy hogy mondhat egyáltalán ilyet. Miután elmondta, hogy ő nem úgy gondolta bocsánatot kértem a kirohanásom miatt. Ő pedig elkezdett patáriát csapni, hogy mennyire furcsán viselkedek vele, meg lehet jobb lenne ha pár napig nem beszélnénk. És kicsit rosszul esik, mert tényleg jóban vagyunk. Most akkor kérjek bocsánatot így 3 nap elteltével vagy hagyjam az egészet?


Igen, ez életem legnagyobb problémája eléggé rosszul érzem emiatt magam, nem kérek bunkó kommenteket...


2014. dec. 30. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy csak tartaléknak kellesz, ha a barátnőddel nem sikerülne összejönnie.
2014. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a srác nem akar tőled semmi komolyat.

Gondold végig, hogy tudsz-e csak a barátja maradni (és majd végignézni, ahogy összejön másokkal.)

Ha igen, akkor kérj tőle bocsánatot!

Ha nem, akkor felejtsd el őt úgy, ahogy van!

2014. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. dec. 30. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Már kértél bocsánatot,nem kell többet.De ennyi elbeszéléssel egymás mellett,nem kellene erőltetni.Amúgy sem jó,ha egy lány kullog a pali után.
2014. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!