Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok magammal mit kezdeni...

Nem tudok magammal mit kezdeni, mivel foglaljam le magam?

Figyelt kérdés
Hosszú történet inkább nem írnám le de le kellene magam foglalni valami értelmes dologgal. Vagy olyannal,ami kicsit kikapcsol hátha helyre rázódok :) 19 éves lány vagyok !
2015. jan. 6. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

én néha az angolt kezdtem el tanulni, gyűjtök szavakat (google fordítón is lehet gyűjteni (nem tud mindent), de érdemes kiírni azt is füzetbe)

most zenekészítést tanulom (fl studio)

és van mikor a szakmámban fejlesztem magam, aminek elég sok oldala van (webprogramozás - design, játék, animáció, szerver oldali prog, sitebuild, seo, ux, ...)


tanulj te is zenélni, videót készíteni (intro, animáció, élő, tutorial, kedvenc zenédhez klip), tanulj designt (alapok, ruhák, kert, lakberendezés, photoshop), pszichológiát, diy dolgok (díszek, origami)


egyelőre ez jutott eszembe.

magyarul nem igazán fogsz találni (jó) anyagot, szóval angolt közben is tanulni fogsz, gyűjtheted a szavakat :).


+sportolj, ez kötelező. fuss, sétálj egyet, bringázz, ...

2015. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rola94 válasza:
Mozdulj ki ,menj el a barátnőiddel plázázni,shoppingolni. Ha otthon akarsz valamit kezdeni magaddal,nézz filmet, hallgass zenét, tanulj,főzz.Remélem tudtam segíteni:)20 éves fiú vagyok!
2015. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!