Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kezdjek magammal?

Szerintetek mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
11éves vagyok és elég sok mindenben jó vagyok,ill.sok mindent szeretek és sok álmom van:jó vagyok sportban(ezzel szeretnék is valamit kezdeni),imádom az állatokat,állatkert igazgató akarok lenni,ügyes vagyok(bátorságilag értem),merész és nem félek egyik állattól sem szóval elég sok mindenben jó vagyok de van még 1dolog...mostanában elég sokat éneklek és a hangom is egyre jobb hogy már sokan mondják hogy érdemes lenne elmennem egy tehetségkutatóba noss...Budapesthez igen messze lakok...ahol én lakok ez egy kis város és nincsenek itt ilyenek...nem tudom mit csináljak mert szretnék a hangommal előre jutni SEGÍTSETEK köszönöm!!!
2014. jún. 18. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 11 éves miért internetezhet ? Nem inkább játszanod kéne kint a friss levegőn?
2014. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Azt persze nem tudom milyen hangod van de az, az irasodbol egyertelmuen kiderul, hogy korodhoz kepest ertelmesebb szemelyiseg vagy az atlagnal igy valoszinuleg onkritikad is van ha rossz hangod lenne.

Szerintem mindenkeppen probalkozzal. Nem tudom, hogy hogy de mindenkeppen tedd azt. PL ez is az egyik modja volt, hogy itt irtal, de menj tovabb megcelozva mas forumokat is.

2014. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát, szerintem ha olyan igazán klassz álmaid vannak, akkor nem hinném, hogy egy állatkert igazgatóként teljes örömre lelnél, viszont a hangoddal sokra viheted (mint sokan mások). Manapság talán nem is olyan egyszerű meggyőzni erről az embereket, szóval csinálhatnál mondjuk egy videót, ahol énekelsz vmit, megmutatod másoknak és a többire úgyis ráérzel majd...

Majd mutasd azért meg a klippet, hátha segíthetünk még valamiben ;)

2014. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!