Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A roma férfiak direkt keresnek...

A roma férfiak direkt keresnek roma nőt feleségnek?

Figyelt kérdés

Nem sok "vegyes" párt ismerek, beleértve a színesbőrű - fehér embereket is. Bár van egy levelezőpajtásom Amerikából, az Apukája fehér az Anyukája pedig fekete. :)

Na de nagy többségben azért úgy látom, hogy ritkák a vegyes párok, ez tényleg így van? Szerintetek?


Azért példálóztam a romákkal, mert mégiscsak belőlük van a legtöbb Magyarországon, így lenne esély, hogy keveredjenek, de nem nagyon látok ilyet.


2015. jan. 8. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Nincs ezen semmi meglepő, sokan eleve félnek attól, hogy egy más kultúrájú, származású emberrel kössék össze életüket.

A feketék feketék társaságát keresik, a fehérek fehérekét, az arabok arabokét, a zsidók zsidókét, a cigányok meg cigányokét.

50-100 éve még az USA-ban se láttál volna ennyi vegyes párt, mint most. Ők azóta már levetettek egy előítéletes társadalmi gátat, mi, itt a Kárpát-medencében még csak most kezdjük úgy, ahogy. A társadalom még nem teljesen fogta fel, hogy a másik ember is ugyanolyan, attól, hogy más a kinézete meg a bőrszíne.

2015. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Még annyit hozzátennék, hogy én magyar vagyok, barátnőm meg cigány.


Egyébként ameddig ennyi ilyen agyatlan rasszista van Magyarországon, mint az első hozzászóló (aki remélem, feltűnik a moderátoroknak, és törlik, szóval lehet, mire ezt leírom, már az én hozzászólásom lesz az első), addig ez a társadalmi gát nagyon nehezen fog átszakadni.

2015. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Foleg amiatt lehet, hogy tartanak tole, hogy a gyerekuket egyik csoport se fogja befogadni.


Meg ugye izles dolga, az ember azert csak a sajat fajtajahoz vonzodik jobban.

2015. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2. Emeld már ki , mi rosszat irt az 1.
2015. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Titusztitusz ***** válasza:
58%
A 2-es számu hsz-hez kis kiegészítés a magam részéröl:Nagyon megható, és szemet párásító olvasni a liberalizmus eszméitöl fűtött hsz-t, de azért jó volna tisztában is lenni azzal mindig, hogy bár a szomszéd lakásban élő ember is "ember" valóban, ez nemis vita tárgya, de azért ugye mégse engedi senki sem azt ép ésszel, hogy mondjuk közösen használjuk egymással a lakásunkat, mivelhát "mindketten emberek vagyunk"...Avagy közösen használjuk egymás feleségét, vagy fogkeféjét,esetleg a bankbetétét...Szóval vigyázzunk mindig a csúsztatásokkal, amiknek a 2-es számu hsz is egy iskolapéldája...A különböző bőrszínü, avagy túlságba is különböző kultúráju emberek OPTIMÁLIS ESETBEN azért szoktak ügyelni arra a legtöbbször,(És nem véletlenül...) hogy a másik MELLETT, és ne pedig VELE éljenek...A két fogalom az nem egészen ugyanazt jelenti, jó volna már némelyeknek felfogni a dolog lényegét valamikor...
2015. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tele van az ország cigányokkal meg félcigányokkal, fél Magyarországban van egy kis vonóval, te miről beszélsz? :D
2015. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Én olvastam, amíg a moderátorok nem törölték ki. Semmi rosszat nem írt egyes, nem is értem a problémát. Válaszolt a kérdésre, ráadásul helyesen is írta amit írt. Ez olyan dolog pl, hogy akármennyire liberálisok vagyunk, a négerek agya kisebb, mint a fehéreké. Ez nem ízlés dolga, így van. Ilyenkor rögtön ugrik a moderátor és törli a kérdést, mert nem tudja hogy nem az agy mérete a mérvadó, hanem a szerkezete. Ez történt az egyes válaszoló esetében is.
2015. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Titusztitusz ***** válasza:
64%
A 2-es számu hsz írójátol kérdezném mély tisztelettel, hogy árulja már el azt, hogy HOL, és MIBEN nyilvánult meg a "rasszizmus" megjelenése az azóta már jól láthatóan eltüntetett hsz-emben? Kíváncsian várom, a válaszát...
2015. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Titusztitusz ***** válasza:
37%
Kedves moderátor...Amint látom, nemcsak némely hsz-emet törölte ki innen szép csendben, hanem azt a hsz-t is, amiben mély tisztelettel megkértem arra, hogy indokolja döntését...Írja már meg ide legyen olyan kedves, hogy MI, és HOL volt olyan tartalmu szövegrész a nevezett hsz-ben, ami úgymond "rasszista" avagy akármilyen negatív jellegü megnyilvánulás volt...Újfent várnám a néminemü indoklását, ha nem sértem meg ezzel...
2015. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Titusztitusz ***** válasza:
Jó...Mivel jól láthatóan hiába várok mind a szerény személyemet "rasszistázó" kedves hozzászóló indokaira, mind a modi törlési indokaira, akkor röviden megpróbálom mégegyszer összefoglalni a törölt hsz-emben írt válasz lényegét:A kérdésfeltevő kérdésére az a válasz, hogy a TÚLSÁGBA IS más bőrszínü, avagy TÚLSÁGBA IS eltérő kultúráju illetők házassága az esetek túlságban is nagy hányadában végződik vagy válással, vagy rossz házassággal, ráadásul a vegyes házasságokbol születő gyermekeknek borítékolhatóan IDENTITÁSZAVARAI, illetve mentális problémái lesznek, mivel ahogy mondani szokás:IGAZÁBOL EGYIK SZÜLŐ IDENTITÁSÁHOZ SEM TARTOZNAK, mivel a helyzet törvényszerüen az, hogy pl. egy fehér-fekete házaspár gyermeke, FEHÉRNEK túl fekete lesz, FEKETÉNEK viszont túlságba is fehér...És ezért igazábol nem szokta az ilyen illetőket befogadni egyik közösség sem, avagy ha mégis, akkor azt csak fenntartásokkal...És ez érvényes a kultúrák TÚLSÁGBAN IS NAGY különbözőségének esetére is...Ezt a dolgot, és problémát minden ésszerüen gondolkodó ember fel tudja fogni, mivel mindaz, amit leírtam az valós TÉNY...Ezért ritka viszonylag a különböző bőrszínü és NAGYON ELTÉRŐ kultúráju emberek közötti házasság...(Sehogyse értem hogy mi ebben a meglátásban a "rasszizmus"...Ismerek személyesen is jónéhány ilyen "vegyes" identitásu illetőt, éshát látom jól mindig a meglévő problémáikat a fentebb írtak kapcsán...Ezért is írtam ide azt, amit...Mi ebben vajon a "rasszizmus"?)
2015. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!