Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnál is elő szokott jönni...

Másnál is elő szokott jönni vizsgaidőszakban ilyen depresszió-szerűség? Eléggé el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hullámzó, van h igen van h nem. Leginkább az jön elő, hogy eltelt már a január harmada, és még egy szót nem tanultam az egy darab szigorlatomra, amit 1 hete meg akartam csinálni már.
2015. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem 3 vizsgás tárgyból 1 aláírás megtagadva, kettőből meg elégtelen.

Az egyikből még egy vizsga lesz, a másikból 2, szóval van remény, de elég elszomorító.

2015. jan. 8. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
holnap vizsgázom, egy cseppet sem tanultam, de viszonylag értem a tantárgyat, reménykedem benne, hogy meglesz. Hát igen velem is így van a mozgáshiány és a sok semmittevéstől tiszta depis lettem én is, nincs kedvem semmihez, se tanulni, se folytatni a sulit, ehhh.
2015. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem összesen 8 vizsgám van, és még csak egyet csináltam meg. Nem azért mert annyit buktam, hanem folyton tanultam, rájöttem, hogy ez nem lesz elég, majd későbbre vettem fel a vizsgákat. Így konkréten 2 vizsgán voltam eddig, és uv hétre is van már 3.

Depresszív hangulatba sose kerülök, csak most már kezdek bepánikolni.

2015. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!