Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? (depresszió-szerűség)

Mi a bajom? (depresszió-szerűség)

Figyelt kérdés
Általában normálisan érzem magam,viszont egy héten 5 napon azzal fekszem az ágyban,hogy öngyilkos leszek.Ilyenkor olyan letargiába burkolózom,hogy legszívesebben felvágnám a nyakam.Ez este van.De reggel felkelek és úgy viselkedek,mint egy normális ember,amíg nem talákozok valakivel,akkor feltűnési viszketegséggel mindenbe beleszólok(ismeritek az ilyet,próbál nevettetni,röhög mindenki poénján).de este visszatér a letargia.Érzelmileg teljesen instabil vagyok.De ezek a depresszió-szerű tünetek a legrosszabbak.Mi van velem?Hogy tudok meggyógyulni?Belülről széttép valami!

2014. dec. 24. 22:55
 1/8 A kérdező kommentje:
És szerintem két éve van ez.
2014. dec. 24. 22:57
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez idő alatt nem voltam 1-2 napnál hosszabb időre boldog
2014. dec. 24. 22:58
 3/8 anonim válasza:
Gondolom depresszio
2014. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretet hiány. Nem hiszek a depresszióban.
2014. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és hogy telnek a napjaid. Ezek a kérdések fontosak, ha korrekt választ vársz.
2014. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,nem unatkozom,elég gyakran sietek valahova(de nem vagyok késős),gitározom.Iskolában nincsenek rossz jegyeim(4es,5ös vagyok mindenből).És még egy tanfolyamra is járok
2014. dec. 25. 11:39
 7/8 anonim válasza:

Szia

Most olvasom ezt

Ha még mindig ez a problémád akkor ezeket próbáld meg

Nagyon fura és nevetséges dolgok ezek de már sok embernek segített ez a dolog.

Esténkent öleld át a párnád/takaród(feltekerve)

Ölelés az ölelés.

Beszélj magadhoz akár írásba is

Még szophatod az ujjad is

Nekem is segített a magamhoz beszélés egy ilyen rossz időszakomba

2020. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bizonyára elkerülte a figyelmedet, kedves utolsó, hogy kérdező jelenleg 21 éves. Ha ölel valamit az ágyban, az nem a párna lesz, elhiheted. :-))

Kérdező, szerintem kinőtted a kérdésben szereplő állapotot, de ha mégsem, szívesen segítek.

2020. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!