Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megörültem szenvedek mit...

Megörültem szenvedek mit tegyek hogy enyhüljön?

Figyelt kérdés

Nem akarok ember lenni mindenki utál, már gyerek koromtól kezdve állat akartam lenni pontosabban oroszlán és ez még mindig nem változik, nagyon szerettem az oroszlánkirályt ami csak erősitette ezt az érzést és sokkal rosszabb lett már mást is éreztem az állatok iránt. Gondoltam arra hogy öngyilkos leszek hátha oroszlán ként születek újjá, de ha nem még az is jobb lenne mint hogy tovább éljek tovább ember ként.Ti nem tuthatjátok milyen érzés az mikor borzalmas életed van és csak azt akarod hogy más legyen.

Depressziós vagyok szenveek minden miatt főleg a fentiek miatt mit tegyek ogy enyhüljön a fájdalom.



#depresszió #szenvedés #enyhülés #állat akarok lenni
2014. dec. 22. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha örülsz akkor miért szenvedsz? A legtöbb ember ha örül, akkor boldognak, vidámnak érzi magát.
2014. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs az megőrültem.
2014. dec. 22. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy pszichiáter segítsége nem ártana! :/ semmiképp ne legyél öngyilkos,az semmit nem old meg! :(

Kitartás!!! :)

2014. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha komoly, amit írsz, hidd el, sokan tudják milyen érzés, amikor borzalmas az életed. Csak nincs mindenkire ráírva az utcán. De sokaknak van borzalmas "családjuk", akiket marha nehéz túlélni.

Változtass az életeden, ne akard eldobni magadtól. Egy sötét kútba esve az ember csak egy távoli kis világosságot láthat, ami elérhetetlennek tűnik. De ha kis lépésenként kimászik a fényre, akkor hirtelen millió lehetőség elé tárul. Ezt ne feledd!

Kis célokat tűzz ki minden nap magad elé, amikről tudod, hogy képes vagy elérni. Ezek lehetnek akár nevetségesnek tűnő célok.Ha ezeket eléred, egyszer csak azt veszed észre, hogy olyan dolgokban is sikered van, amikről az elején álmodni sem mertél. És ilyenkor egyáltalán nem számít, hogy kövér vagy, csúnyának,vagy butának tartanak, gúnyolnak, keresztbe tesznek, kudarcot vallasz. A célodra koncentrálsz, és lépsz a SAJÁT életedért.

Mindezt azért írtam le Neked, mert az írtad: "...és csak akarod, hogy más legyen." Akarod. És ez a lényeg. A többit megkapod odafentről.

2014. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3/4 pszichológushoz nem megyek iszonyat nehéz erről részletesebben beszélni ráadás semmi köze és azzal beálitani hogy:

Én:jó napotdoktor nő.

Doktor nő:jó napot uram milyen panasszal érkezett?

Én:é oroszlán akarok lenni mert borzalmas

az életem és mert akkor szabad lennék.

Szerintem érted mire gindolok.

2014. dec. 22. 12:44
 6/12 A kérdező kommentje:
Bics az pszichiáter
2014. dec. 22. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Oroszlán akarsz lenni? Hát akkor küzdj és viselkedj úgy lelkileg, mint egy oroszlán és ne úgy, mint egy besz@ri nyuszi, mert most úgy viselkedsz, de ha külsőségre értetted azt, hogy oroszlán, akkor meg irány a jelmezbolt!:)
2014. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem megyek jelmez boltba.

Oroszlán csillag jegyű vagyok hosszú barna hajjal és küzdök. És komolyan oroszlán akarok lenni. De bárcsak az emberiség ne lenne és szabadon szaladhatnék igazi oroszlánként.

2014. dec. 22. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudlak megérteni. Nekem üdítő az emberek romlottsága.
2014. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél oroszlán jelmezt és járkálj abban. Olvass nézz meg róluk mindent. Képviseld a oroszlánságod az emberi életben.
2014. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!